Altek Leo – Android viedtālrunis ar 14 megapikseļu kameru

Sākumā droši vien jāiepazīstina ar Altek – tas ir 1996. gadā dibināts Taivānas uzņēmums, kas specializējas digitālo kameru ražošanā un ar to saistītu tehnoloģiju izveidē. Uzņēmums nolēmis izmēģināt roku arī „dārgā gala” viedtālruņu veidošanā – oficiāli paziņots, ka nākamā gada sākumā Eiropā nonāks viņu lolojums Altek Leo ar 14 megapikseļu kameru, par kuru pirmoreiz dzirdējām šī gada vasaras sākumā.

Ierīcei būs 3,2 collu WVGA skārienjutīgs ([i]multi-touch[/i]) displejs un Google veidotā Android 2.1 operētājsistēma. Altek Leo piedāvās arī Wi-Fi, Bluetooth un 3.5G (HSPA/WCDMA) bezvadu un tīklu protokolus. Tāpat ierīcei būs iebūvēts GPS, akselerometrs, digitālais kompass un rokraksta atpazīšanas iespēja. Ierīce atbalstīs izplatītākos audio un video failu formātus. Tās atmiņu ar microSD kartes palīdzību būs iespējams palielināt līdz 32GB.


Interesantākā ierīces daļa gan būs kamera ar 14 megapikseļu CCD sensoru un 3x optisko tālummaiņu. Ar kameru būs iespējams uzņemt 720p augstas izšķirtspējas video. Tiks piedāvātas arī tehnoloģijas smaidu un acu mirkšķināšanas noteikšanai.

[img]http://datuve/images/upload/20100930151240.jpg[/img]
Diemžēl iespējamā ierīces cena vēl netiek minēta.

[url=http://www.androidauthority.com/index.php/2010/09/29/altek-leo-3-5g-android-phone-with-14mp-camera/]Android Authority[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us