Alcatel OT-S520 – Stilīgs ietaupījums

Alcatel nesen laidis klajā jaunu mobilā telefona modeli OT-S520, kas izgatavots speciāli iesācējiem mobilo telefonu lietošanā. Telefons paredzēts lietotājiem, kas vēlas vienkārši telefonu, ne datoram līdzīgu ierīci savā kabatā. Jaunajam modelim raksturīgs krāsains un stilīgs dizains, un ļoti pieņemama cena, kas atbilst telefonu saturošajām funkcijām.

Tā izmērs ir 103 x 44.9 x 10.9 mm. Telefons sver nieka 69 gramus. Telefonā ietverts 1.8 collu displejs un lēta VGA kamera, kuru vienlaicīgi var izmantot arī kā tīmekļa kameru, pieslēdzot datoram. Displejam ir 65 tūkstoši krāsu. Telefons atblasta GPRS Class 10. Nodrošinātais GPRS ātrums ir 32-48 kbps. Telefonam diemžel trūkst Bluetooth, WLAN, EDGE, HSCSD, un 3G tehnoloģiju. Iekļautā telefona Li-Ion 750 mAh baterija nodrošina 400 stundu darbību gaidīšanas režīmā un 10 stundu darbību zvanīšanas režīmā.

[img]/images/upload/alcatel_OT-S520.jpg[/img]
Jaunajā modelī ir tikai 2 MB iekšējā atmiņa, kuru nevar palielināt. Telefons atbalsta MP3 melodijas. Ir iespējams veikt zvanus konferences režīmā, kā arī ir 800 pieejamu vietu tālruņa katalogā. Tiek saglabāti 20 ienākošie zvani, 20 izejošie zvani, 20 nokavētie zvani. Telefonam nav infrasarkanā porta, bet ir USB, ar kā palīdzību iespējams savienoties ar datoru. Telefonā neietilpst kalkulators un organizators, toties ir hands-free, vibrosignāls, pulkstenis, 2 spēles, T9, SMS un MMS ziņas, iekļautas bildes un animācijas, skaļrunis un GSM (850/1900 MHz).

Ekskluzīvā telefona pārdošanas tiesības pieder Woolworths. Telefona vērtība ir precīzi £14.99.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us