Aizkavēsies uz Centrino 2 bāzētie klēpjdatori

Intel vakar paziņojuši, ka ilgi gaidītā Centrino 2 mobilā platforma aizkavēsies un pie patērētājiem nonāks tikai jūlija vidū. Šādu aizkavēšanos pats platformas izstrādātājs skaidro ar tehniskajām problēmām, kas atklātas GM45 un GM47 mikroshēmojuma grafiskajā procesorā un bezvadu kontrolierī. Iepriekš Centrino 2 debija tika gaidīta šī gada maijā vai jūnijā.

Tiem, kas bija iecerējuši savu jauno datoru iegādāties vasaras sākumā, visticamāk būs jāpagaida vismaz pāris nedēļas, ja vien ir vēlme iegādāties svaigākā modeļa portatīvo ierīci – jaunais Intel Centrino 2 platformas plānotās debijas datums ir 14. Jūlijs: „Šajā datumā mēs iepazīstināsim ar Core 2 Duo un Core 2 Extreme mobilajiem procesoriem, kas paredzēti Intel Centrino 2. Mēs ceram, ka šos produktus līdz ar mikroshēmojumiem un bezvadu kontrolierim ražotājiem piegādāsim jau pāris nedēļu laikā pēc prezentācijas, augusta sākumā,” paskaidroja Konijs Brauns (Connie Brown), Intel ārējo sakaru pārstāvis.

[img]/images/upload/Centrino_2.png[/img]
Gaidāms, ka Centrino 2 platformā ietilps atjauninātie Penryn procesori ar 1066 megahercu sistēmas maģistrāles ātrumu, jauni Northbridge čipi (GM45, GM47 un PM45), kā arī pavisam jauns 802.11n/WiMA bezvadu kontrolieris. Pie citām būtiskākajām izmaiņām jāmin četru kodolu procesori un DDR3 atmiņu izmantošanas iespēja.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us