Adobe šodien prezentējuši Acrobat programmas 9 versiju

Programmu gigants Adobe šodien patērētājiem apsolījis veidot jaunu Acrobat versiju, kas izmainīs informācijas veidošanas un izdalīšanas procesu – kompānija sola, ka jaunajā Acrobat 9 būs iespējams ne vien izveidot savu portfolio, bet arī ievietot video failus.

Adobe Acrobat 9 būs iebūvēts atbalsts Flash tehnoloģijai, kas ļaus lietotājam tieši dokumentā pievienot dažādus video, piemēram, no YouTube vai Google Video. Pie tam, lietotājam, kas skatīsies izveidoto PDF failu, būs nepieciešams vien ierastais Acrobat Reader un Adobe Flash Player, kas vairumā gadījumu datoriem jau ir uzlikts.

[img]/images/upload/acrobat9.jpg[/img]
Otra no svarīgajām īpašībām, ir programmas spēja vienā PDF failā savienot dažādus dokumentus, izveidojot sava veida portfolio. Adobe PDF Portfolios ļauj izveidot PDF dokumentus, kas satur tekstu, audio, video un pat 3D objektus.

Pagaidām Adobe plāno piedāvāt trīs dažādas versijas Windows operētājsistēmām (Acrobat 9 Pro Extended, Acrobat 9 Pro un Acrobat 9 Standard), tajā pat laikā Mac lietotājiem piedāvājot tikai Acrobat 9 Pro. Visticamāk jaunais Acrobat būs gatavs jau jūlijā, un tā cenas būs attiecīgi 700 (Pro Extended), 500 (Pro) un 300 (Standart) ASV dolāri.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us