Adobe piedāvās iespēju pielāgot Photoshop izvēlnes

Ar katru jaunu programmatūras versiju klāt nāk jaunas un jaunas iespējas. Tas automātiski apgrūtina orientēšanos un samazina darba ražīgumu. Viena no šādām programmām ir Adobe Photoshop, kuras jaunāko – CS4 – versiju būs iespējams pielāgot konkrēta lietotāja vajadzībām, paslēpjot neizmantojamās iespējas.

Iespēju skaits tikai aug un aug, kas ražotājam rada papildu problēmas ar lietotāja interfeisa izkārtojumu un tā pārredzamību. No vienas puses, ražotāji varētu lietotāju vietā izlemt, kādas iespējas „iznest” galvenajā navigācijas logā, taču tas varētu atbaidīt daudzus lietotājus. Līdz šim Adobe navigācijas jautājumos darījusi ļoti maz, bet, tā kā attēlapstrādes programmas ir visai sarežģītas un tās lieto dažādu profesiju un zināšanu lietotāji, sperts solis uz priekšu.
Tādēļ Adobe drīzumā piedāvās īpašu programmatūru Configurator, kuras vienīgais uzdevums būs ļaut lietotājiem izmainīt navigācijas paneļu izkārtojumu, iespēju klāstu un bagātību.

[img]/images/upload/conf1.jpg[/img]
Citas kompānijas jau zināmu laiku piedāvā konfigurācijas iespējas, piemēram Microsoft ražotajā Office iespējams izvēlēties izvēļņu grupas, savukārt Corel izstrādājumos dota iespēja arī mainīt ikonu izskatu, izkārtojumu un izmēru.

[img]/images/upload/conf2.jpg[/img]
Jaunais Adobe Configurator būs pieejams šī mēneša laikā un tas būs pieejams bez maksas ikvienam interesentam. Diemžēl pagaidām Adobe nepiedāvās šī konfigurēšanas rīka atbalstu citām kompānijas programmām (piemēram, Illustrator).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us