Adobe par 8% samazina darbinieku skaitu

Adobe ir viens no Silīcija ielejas uzņēmumiem, kas spiests samazināt darbinieku skaitu. Adobe Systems paziņoja par 600 darbinieku (~8% no visu darbinieku skaita) atlaišanu. Iemesls tam ir uzņēmuma mēģinājumi pārstrukturēties novājinātās globālās ekonomikas laikā. Darbinieku skaits tiks samazināts birojos visā pasaulē.

Adobe vadītājs Šantanu Narajens (Shantanu Narayen) par to saka: „Globālā ekonomiskā krīze ir ievērojami ietekmējusi mūsu ienākumus. Esam spēruši šādu soli, lai samazinātu ekspluatācijas izmaksas un pievērstu lielāku uzmanību resursu lietošanai galvenajām stratēģiskajām prioritātēm.”

Narajens uzskata, ka viņa uzņēmums tagad piedzīvo to, ko visa pārēja pasaule. Viens no darbavietu skaita samazināšanas iemesliem ir neparedzēti zemais pieprasījums pēc Adobe programmatūras. Adobe vaino [i]Creative Suite 4[/i], kā galveno „vaininieku” tam, ka ir samazinājies programmatūras pārdošanas apjoms.

[img]/images/upload/adobecs4boxshots-550×350.jpg[/img]

Adobe paredzēja, ka ceturtā ceturkšņa ienākumi būs no 925 miljoniem līdz 955 miljoniem ASV dolāru, taču visticamāk tie sasniegs tikai 915 miljonus. Vairāk par darbavietu skaita samazināšanu un pārstrukturēšanos Adobe paziņos 16. decembra konferencē.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us