Adobe laidīs klajā Photoshop Elements 7 un Premiere Elements 7

Adobe šonedēļ atklātībai nodevuši jaunākās versijas savu populāro multimediju failu apstrādes programmu Photoshop (attēliem) un Premiere (video) „apgraizītās” versijas Elements. Kā jau ierasts, ar katru jaunu versiju klāt nākušas vairākas jaunas un visnotaļ noderīgas iespējas, kas vidusmēra lietotājam aizvien vairāk mazina vajadzību pēc pilnās versijas Photoshop vai Premiere.

Jaunākajā Adobe Photoshop Elements – septītajā versijā – jauno iespēju klāstā ir vairākas funkcijas ātro iespēju joslā, taču īpaši izceļamas ir „ainas tīrīšanas” iespēja, kas ļauj lietotājam ar rokas kustību izdzēst kadrā nevēlamus priekšmetus, kā arī „gudrā otiņa”, kas piedāvā atsevišķām kadra vietām pielietot dažādus efektus. Adobe Photoshop Elements 7, kas pēc ražotāja vārdiem ir vienlaikus spēcīgs un vienkāršs instruments attēlu apstrādei, vēl nav pieejams, taču to jau iespējams pasūtīt par 100,8 eiro.

[img]/images/upload/photoshopel_main.jpg[/img]
Savukārt video entuziastiem piemērotā Adobe Premiere Elements 7 sevi ar šo versiju pierāda kā aizvien efektīvāks produkts videomontāžas iesācējiem un vienkāršajiem lietotājiem, kas nemaz arī nevēlas darboties ar daudziem video celiņiem un neskaitāmajām „pilnās” Premiere iespējām. Jaunajā programmas versijā iekļauts AVCHD formāta atbalsts un beidzot pieejama arī video apvienošanas opcija, kas ļauj lietotājam uz tā saucamā „grīnskrīna” (vienādas krāsas fons) nofilmēt ainu un pēc tam to kombinēt ar citu video. Abu programmu komplekts pieejams par zemāku cenu – 150 eiro.

[img]/images/upload/premiereworkspace.jpg[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us