ADOBE iepazīstina ar jauno Creative Suite 4 produktu saimi

Sanhosē, Kalifornija, 2008. gada 23. Septembris (NASDAQ:ADBE)- elektronisko publikāciju jomas līderis Adobe Systems Incorporated šodien paziņoja, ka ir laista klajā jaunā Adobe® Creative Suite® 4 produktu saime–industrijā vadošā dizaina un izstrādes programmatūra, kas pielietojama praktiski jebkurā radošā darba procesā.

Jaunais Adobe® Creative Suite® 4 piedāvā simtiem jaunu iespēju darba procesa optimizācijai, kas ievērojami ietaupīs laiku un radikāli mainīs sadarbību radošās komandas ietvaros un ļaus radīt ļoti iespaidīgus izdrukas, tīmekļa, interaktīvos, video, audio un mobilos darbus.

Līdz ar jauna līmeņa Flash tehnoloģijas ieviešanu visās produktu līnijās, lielākais programmnodrošinājuma izlaidums Adobe vēsturē piedāvā Adobe Creative Suite 4 Design izdevumus, Creative Suite 4 Web izdevumus, Creative Suite 4 Production Premium, Creative Suite 4 Master Collection, kā arī 13 atsevišķus produktus (kā piemēram, InDesign CS4, Illustrator CS4, Photoshop CS4, Flash CS4), 14 integrētas tehnoloģijas un 7 pakalpojumus.

„Adobe Creative Suite Master Collection CS4 apvieno praktiski visas Adobes jaunās dizaina un izstrādātāju aplikācijas, tehnoloģijas un pakalpojumus vienā produktā–ko var noteikti nosaukt par visplašāko kreatīvo vidi, kāda jebkad piedāvāta.” produkta atklāšanas prezentācijā teica ADOBE prezidents un ģenerāldirektors Shantanu Narayen.

PIEEJAMĪBA LATVIJĀ
Jaunie Adobe® Creative Suite® 4 saimes produkti būs pieejami Latvijā no š.g. oktobra. Sīkāku informāciju par Adobe® Creative Suite® 4 var iegūt: [url]http://www.adobe.com/lv/products/creativesuite/[/url] Latvijā korporāciju Adobe pārstāv TVG [url]http://www.tvg.lv[/url]. TVG ir Baltijas vadošais datorprogrammu vairumtirdzniecības uzņēmums ar filiālēm Lietuvā un Igaunijā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us