Acer piedāvā portatīvo datoru ar 3D

Pēdējā laikā pasaulē aizvien vairāk tiek izdotas 3D filmas un spēles. Līdz ar to daudzi ražotāji sāk piedāvāt dažādus 3D monitorus un televizorus. Šoreiz Acer ir izveidojis arī portatīvo datoru ar 3D ekrānu – Acer 5738DG 3D klēpja datoru.

Šī portatīvā datora pievilcība varētu šķist saprotama uzreiz – kāpēc gan lai cilvēki negribētu skatīties savus dokumentus ar īpašu 3D skatījumu, kāpēc, lai skatītos plakanas reklāmas, ja var tām redzēt arī 3. dimensiju? Diemžēl vai par laimi tas nav tas, ko šis ekrāns mums piedāvā. No ārpuses tas izskatās ka parasts 15.6 collu portatīvais dators, ar tādu pašu dizainu kā vairākums šī ražotāja portatīvo datoru.

Visa atšķirība slēpjas 1366 x 768 augstās izšķirtspējas ekrānā, kas ļauj skatīties filmas ar 3D efektu, ja tiek uzvilktas speciālās brilles.

Datoram ir pilna tastatūra (ar num lock sadaļu) un tam ir touchpad, kas atbalsta arī vairāku pirkstu funkciju, kas ļauj pārtīt skatu, ja uzliek 2 pirkstus. Un starp peles pogām ir pirkstu nospieduma lasītājs.

Datoram ir Intel Core 2 Duo P7550 2.26 GHz procesors, ATI Mobility Radeon HD 4570 ar 512MB, 500GB cietais disks un 4GB DDR2 operatīva atmiņa. Šis dators nāk komplektā ar Windows 7 Home Premium 64-bit.

Diemžēl datora baterijas rādītāji nav pārāk spoži, ja izmantosiet datoru birojā, tad tas izturēs 3.5 stundas, bet, izmantojot tā maksimālās iespējas, tas neizturēs vairāk par pusotru stundu.

Tiem, kas no šī ekrāna sagaida visu ļoti telpisku, nāksies mazliet vilties, jo skatoties 3D attēlus vai spēlējot spēles šajā režīma rodas tikai sajūta, ka ekrāns ir logs un jūs skatāties uz kaut ko caur to, bet sajūtas ir pietiekami reālas, lai justu atšķirību no parastā ekrāna.

Kopumā vērtējot Acer Aspire 5738DG ir visai interesanta ierīce, kas pārsvara paredzēta spēlītēm, kuras var visvairāk izmantot 3D iespējas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us