Acer paziņo par saviem nākotnes plāniem

Varam ticēt vai neticēt pagājušajā nedēļā izteiktajam [url=http://datuve/raksts/3183/Acer_uzskata,_ka_pec_20_gadiem_tadi_ASV_uznemumi,_ka_HP_un_Dell,_vairs_nepastaves/]Acer pareģojumam[/url] par ASV datoru ražotāju nākotni, taču ir skaidrs, ka uzņēmums nopietni gatavojas ieņemt pasaulē lielākā datoru ražotāja HP vietu topa augšgalā. Nesen Džims Vongs ([i]Jim Wong[/i]) no Acer intervijā pastāstīja par uzņēmuma gaidāmajām precēm, pakalpojumiem un nākotnes stratēģiju.

Acer cer palielināt savu ienesīgumu līdz augstākajam līmenim sešu gadu laikā, laižot klajā programmatūras veikalu tiešsaistē. Sasniegt šo mērķi palīdzēs arī šī gada vidū gaidāmais pirmais Acer e-grāmatu lasītājs. Gada trešajā ceturksnī uzņēmums grasās laist klajā savu pirmo netbook’u ar Google Chrome operētājsistēmu. Acer arī strādājot pie planšetdatora, kurā būšot Chrome OS vai Windows OS.

Uzņēmuma programmatūras veikals un e-grāmatu lasītājs ieies tirgos, kur pašlaik dominē Apple un Amazon, taču Acer cer, ka šie jaunumi divu gadu laikā palielinās uzņēmuma tīro peļņu par 3%. Programmatūras veikalā jau no atvēršanas brīža būs pieejami vairāki simti programmu. E-grāmatu lasītājs būs aprīkots ar 6 collu displeju un tā mērķauditorija būs Eiropu valstu tirgi.

Apmēram viens miljons no kopējiem 12-15 miljoniem šogad pārdoto Acer netbook’u būs aprīkoti ar Chrome OS un visticamāk ARM procesoru, taču tas vēl nav oficiāli apstiprināts. Arī par gaidāmo planšetdatoru Vongs precīzāku informāciju nav sniedzis.

Acer varētu arī iegādāties kādus uzņēmumus Ķīnā un Japānā, jo šajos tirgos uzņēmums ir tikai piektajā vietā pēc pārdoto datoru daudzuma. Acer jau ir iegādājušies Gateway, eMachines un Packard Bell, kas tagad uzņēmumam sastāda 30% no pārdošanas apjomiem.

[url=http://www.techspot.com/news/37708-acer-reveals-future-game-plan-app-store-tablet-more.html]TechSpot[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us