Acer pasaulē pārdoto datoru skaita ziņā apsteidz Dell

IDC piedāvā jaunākos PC pārdošanas apjomu rezultātus par šī gada trešo ceturksni. Balstoties uz šiem rezultātiem, varam secināt, ka PC industrija beidzot sāk atgūties no krīzes radītajām problēmām. ASV un visā pārējā pasaulē līderis pārdoto datoru skaita ziņā līderpozīcijas saglabā HP.

IDC ziņo, ka PC pārdošanas apjomi visā pasaulē šī gada trešajā ceturksnī, salīdzinājumā ar 2008.gada trešo ceturksni, palielinājušies par 2,3 procentiem. Varētu šķist, ka tas ir ļoti mazs pieaugums, taču ņemot vērā gada pirmo ceturksni, kad apjomi samazinājās par 6,8%, un otro ceturksni, kad tie samazinājās par 2,4%, arī šis nelielais pieaugums ir vērā ņemams. Visi reģioni, izņemot Japānu, ir sasnieguši cerēto izaugsmi.

HP saglabā līderpozīciju pasaulē – uzņēmuma pārdotie datori sastāda 20,2% no kopējā pārdoto datoru apjoma. Acer apsteidza Dell ar 14%, atstājot Dell trešajā vietā ar 12,7%. Ceturtajā vietā ir Lenovo ar 8,9%, savukārt piektajā – Toshiba ar 5,2 procentiem.

ASV tirgū situācija trešajā ceturksnī ir bijusi nedaudz citādāka. HP atrodas pirmajā vietā ar 25,5%, otrajā vietā – Dell ar 25%, trešajā – Acer ar 11,1%, ceturtajā – Apple ar 9,4% un piektajā – Toshiba ar 8,1%.

[url=http://www.dailytech.com/Acer+Kicks+Dell+Out+of+Second+Spot+in+Global+PC+Shipments/article16514.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us