Acer min uz papēžiem HP pārdoto klēpjdatoru skaita ziņā

Acer ir pavisam tuvu tam, lai uz pasaules klēpjdatoru tirdzniecības apjomu pjedestāla ieņemtu pirmo vietu, apsteidzot HP. Uzņēmums pieļauj, ka šī gada trešajā ceturksnī pārdoto klēpjdatoru apjoms varētu pieaugt pat par 40 procentiem. Pašlaik klēpjdatoru tirdzniecība dod 67 procentus no Acer kopējās peļņas, kas ir par 7% vairāk nekā pagājušajā gadā.

Acer prezidents Džanfranko Lanci ([i]Gianfranco Lanci[/i]) skaidro, ka klēpjdatoru pārdošanas apjomi palielināsies pateicoties Windows 7 ienākšanai tirgū, kā arī pieprasījums palielināsies sakarā ar jaunā mācību gada sākumu. Palīdzējis ir arī Ķīnas ekonomiskā stimula plāns. Uzņēmums ļoti koncentrējas uz netbookiem ar Intel Atom procesoriem un cer, ka gada pēdējā ceturksnī pārdošanas apjomi palielināsies vēl par 10 procentiem.

Balstoties uz Gartner sniegto informāciju, populārajam klēpjdatoru ražotājam pašlaik pieder 13,5 procenti no pasaules PC tirgus un 20,1 procentu liela daļa no klēpjdatoru tirgus – atstājot to otrajā vietā aiz HP. Jaunākās prognozes liecina, ka Acer varētu būt tikai dažus simtus tūkstošus pārdoto vienību iepakaļus aiz HP.

Pagājušajā nedēļā Acer paziņoja, ka uzņēmuma pirmā pusgada ienākumi sasniedza 7,3 miljardus ASV dolāru, kas ir par sešiem procentiem mazāk nekā šajā pašā laika posmā pirms gada.

Raksta avots – [url=http://www.tgdaily.com/content/view/43860/135/]TG Daily[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us