Acer EX5220 dators – viss ko var vēlēties par 350 latiem

Ja pieņemam, ka neesam lieli spēļu fani vai gadget frīki, kuriem ir vajadzīgs jaudīgākais un jaunākais portatīvais dators, mēģināšu uzskaitīt visas opcijas, kuras man varētu būt vajadzīgas, kā aktīvam interneta lietotājam, kurš arī reizēm padarbina photoshop, skatās filmas. Nedomājiet, ka mans budžets ir liels, man ir jāierakstās 350.00 latos, kurus man aizdeva mans tētis par solījumu čakli piepalīdzēt mājas darbos.

Mūsdienīga portatīvā datora vēlamie minimālie parametri:

1GB RAM
120 GB cietais disks
15.4 collu ekrāns
Bluetooth
Wireless tīkla karte
LAN tīkla karte
CD/DVD rakstītājs
Iebūvēta videokamera

Uh, laikam sarakstīju visu. Izskatās neiespējami šitās opcijas salikt 350 latos, vai ne? Tā izskatās, ka tas velk uz veselu 1000 latiem.
Sāksim meklējumus, meklējam, meklējam un atrodam! Vienam e-veikalam stāv piedāvājums pirmajā lapā par 319 latiem, par cik mums budžets bija lielāks, varēsim nopirkt labu portatīvā datora somu klāt.

[img]/images/upload/Acer Extensa 5220.jpg[/img]

Ir tāds portatīvais dators, kuru ražo kompānija ACER , modelis Acer EX5220, tiek izplatīts ar ražotāja kodu LX.E880C.001. Ražotāja kodu ir vēlams ielāgot, jo Jūs varat atrast Acer EX5220, kuram nav šāds ražotāja kods un kurš ir atšķirīgs pēc parametriem.

Atrastajam optimālajam Acer Extensa piezīmju datoram ir viss tas, ko es nosaucu savos vēlamajos portatīvā datora parametros un vēl vairāk, jo tam ir infrasarkanais ports!

Protams nobeigumā vēlos jau mēģināt uzminēt priekšā komentāru oponentus:

– Aceriem ir problēmas ar Windows XP draiveriem! – Tiesa ir sarežģītāk, jo draiveri nav tik viegli pieejami, tomēr kas meklē, tas atrod un patērējot vienu dienu ar Google, Jūs atradīsiet savus draiverus vienu pēc otra.
– Šis dators neder jaunākajām spēlēm! – tiesa , bet tas nebija mans mērķis – sameklēt optimālu spēļu datoru, tomēr liela daļa spēles darbosies!
– Piezīmju datori nav apgreidojami- tiesa, varam viegli pielikt lielāku cieto disku un operatīvu atmiņa, par pārējo aizmirstam.
– Tu jau zināji par kādu portatīvo datoru ies runa! – iespējams, bet tomēr šis dators ir lielisks cenas un iespēju apvienojums!
– Šis raksts ir pasūtīts vai arī tā apmaksāta reklāma – īsti gan tā nav, parādiet man kaut ko tikpat labu, nopērkamu Latvijā un ar tikpat labiem parametriem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us