Ableton 10 gadu jubilejas dāvanas

Uzņēmums Ableton, kas tika dibināts tikai 1999. gadā, ir iemantojis atzinību visā pasaulē kā programmatūras Live izstrādātājs. Kopš tā laika Live ir kļuvis par standartu to mūziķu un dīdžeju vidū, kas savu uzstāšanos veido vai papildina ar klēpjdatoriem. Lai pienācīgi atzīmētu pirmo desmitgadi, Ableton ir sagatavojis vairākus patīkamus pārsteigumus.

Vispatīkamākais no tiem noteikti ir 20% atlaide Ableton Live 8 licencēm, kas attiecas gan uz atjauninājumiem, gan uz pilnīgi jaunām licencēm. Tādējādi, piemēram, cena lejupielādējamai Live versijai ir sarukusi no 349 uz 299 eiro, savukārt programmatūras komplektam Live Suite – no 549 uz 449 eiro.

Nākamais pārsteigums ir Live papildinājums [url=http://www.ableton.com/maxforlive]Max for Live[/url], kas ir paredzēts Cycling 74’s Max/MSP modulārās programmēšanas iespēju izmantošanai Ableton Live vidē, kas lietotājiem ļaij veidot pašiem savus instrumentus un efektus. Max for Live iznākšanas datums ir 23. novembris, un to varēs lejupielādēt [url=https://www.ableton.com/shop]Ableton tiešsaistes veikalā[/url] par 249 eiro, ja esat Ableton Live 8 lietotājs, vai lētāk, ja jūsu īpašumā jau ir Max/MSP 5.

Un, nu – pēdējais lielais pārsteigums. Ableton ir paziņojuši par pavisam jaunas Live versijas, kuras nosaukums ir Live Intro. Ja iepriekš Live pieticīgākās versijas Lite funkcionalitāte bija ierobežota līdz astoņiem audio celiņiem, tad Live Intro katrā projektā ļauj izmantot līdz 64 audio celiņiem un līdz 12 Live integrētajiem audio efektiem. Turklāt tas viss pieejams tikai par 99 eiro. Protams, Intro versijai ir dažādi funkcionalitātes ierobežojumi, taču Ableton Live ražotāji steidz mierināt, ka audio kvalitāte no tā necietīs (interesentiem – Ableton tīmekļa vietnē ir pieejama arī Live un Intro versiju funkcionalitātes salīdzinājuma tabula). Arī Live Intro būs pieejama no 23. novembra.

Bet arī tas nav viss. Piedāvājumā ir arī citi patīkami bezmaksas pārsteigumi, skatiet [url]http://www.ableton.com[/url]. Jāpiebilst, ka Ableton jubilejas atlaižu piedāvājums ir spēkā no šī gada 4. novembra līdz 2010. gada 15. janvārim. Ja nu tomēr nepietiek līdzekļu arī šiem piedāvājumiem, atliek vien cerēt, ka kādu no Ableton Live versijām atradīsiet zem eglītes Ziemassvētku rītā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us