Abit aiziet no tirgus

Viens no reiz vadošajiem pamatplašu ražotājiem Abit paziņojis par aiziešanu no tirgus līdz ar 2009.gada pirmo janvāri. Kompānija šādi rīkojas, jo tās īpašnieki, leģendārie Universal Scientific Industrial (USI), veic restrukturizāciju un cenšas maksimāli samazināt izmaksas.

Nesamērīgi augstas administrēšanas izmaksas kompāniju noveda pie aiziešanas no grafisko karšu tirgus, savukārt 2006.gadā zīmols „Abit” tika pārdots USI. Jaunais īpašnieks diemžēl nespēja saglabāt pamatplašu labo slavu un augsto kvalitāti, tādēļ produkciju pirka mazāk un kompānijas ienākumu līmenis strauji kritās. Tas arī ir viens no iemesliem kompānijas likvidēšanai.

[img]/images/upload/NF7.jpg[/img]

[i]Abit leģendārā mātesplate NF7[/i]

Pirmās baumas par iespējamo slēgšanu parādījās šī gada vidū, kad portāls X-Bit Labs mēļoja par Abit restrukturizāciju un pievēršanos citu ierīču ražošanai. Toreiz tika baumots, ka Abit pēdējā gada laikā pārdevuši vien divus līdz trīs miljonus pamatplašu un šis skaitlis turpinot kristies. Toreiz Abit šādas baumas noliedza.

Pirms daudziem gadiem Abit bija viens no labākajiem pamatplašu ražotājiem. Piedāvātā produkcija bija augstas kvalitātes un ar izcilām pielāgošanas iespējām, tādēļ tā produkti bija populāri kā entuziastu, tā „smagsvara” virstaktētāju vidū. Augstākās klases plašu pieprasījuma paaugstināšanās dēļ, tieši tūkstošgades mijā Abit kļuva par vienu no populārākajiem produktu ražotājiem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us