7 vērtīgas „Microsoft” aplikācijas, kas pieejamas pilnīgi bez maksas

[img] http://images.politico.com/global/2014/07/18/140718_microsoft_logo_ap_328.jpg [/img]
Kompānija „Microsoft” pelna kaudzi naudas, pārdodot programmatūras, taču daudzus no tās produktiem ir iespējams iegūt savā īpašumā pilnīgi par velti. Te būs neliels saraksts ar noderīgām „Microsoft” aplikācijām, kas paredzētas dažādām ierīcēm – „Windows” un „Mac” datoriem, iPhone un Android ierīcēm. Tās palīdz uzņemt un dalīties ar fotogrāfijām, piekļūt saviem dokumentiem un failiem un vēl citas noderīgas funkcijas.

[b]Photosynth[/b]
„Photosynth” ir rīks, kas ļauj radīt trīsdimensionālas fotogrāfijas. Šī aplikācija ir pieejama Windows Phone un iOS viedtālruņos, piedevām, to var lietot arī tiešsaistē.

[b]Xim[/b]
„Microsoft Xim” ļauj dalīties fotogrāfijās ar taviem draugiem, izmantojot Windows Phone, iOS vai Android ierīci. Fotogrāfijas vienlaicīgi parādās visās draugu ierīcēs pat tad, ja viņiem nav šīs aplikācijas. Izmantojot „Microsoft Xim”, ikviens var veidot panorāmas skatu un pietuvināt attēlu, lai varētu saskatīt vēlamās fotogrāfijas detaļas.

[b]Office Remote[/b]
„Office Remote” pārvērš tavu mobilo tālruni par gudru tālvadības ierīci, kas mijiedarbojas ar „Microsoft Office” dokumentiem tavā datorā, iPad vai iPhone ierīcēs. Šī opcija ļauj pārskatīt svarīgu informāciju, piemēram, pirms sava darba prezentācijas. Aplikācija pieejama Windows Phone 8, iPad un iPhone ierīcēm.

[b]SmartGlass[/b]
Xbox SmartGlass pārvērš tavu mobilo tālruni vai planšeti par otru ekrānu, kas sadarbojas ar tavu Xbox. Šo aplikāciju var izmantot Windows Phone, Windows 8.1, iPad,iPhone, Android un Amazon Fire ierīcēs.

[b]Office Lens[/b]
„Office Lens” pārvērš tava tālruņa kameru par skeneri. Aplikācija padara fotogrāfēto tekstu viegli lasāmu, un šīs fotogrāfijas automātiski nonāk OneNote, padarot tās pieejamas visās tavās ierīcēs. Aplikāciju var izmantot Windows Phone, Mac, iPad un iPhone ierīcēs.

[b]Remote Desktop[/b]
„Remote Desktop” ļauj izmantot vienu ierīci, taču tajā pašā laikā pieslēgties citam datoram. Piemēram, tu vari pieslēgties savam darba datoram no mājas datora un piekļūt visām aplikācijām, failiem un tīmekļa resursiem – gluži tāpat, kā tu atrastos pie darba datora. „Remote Desktop” darbojas sekojošās ierīcēs: Windows, Mac, Android, iPad un iPhone.

[b]Sway[/b]
„Sway” ir „Microsoft” tiešsaistes aplikācija, kas paredzēta prezentāciju veidošanai; pašlaik gan tā vēl ir izstrādes procesā. Kompānija šobrīd strādā pie aplikācijas mobilajām versijām, kas paredzētas „Windows”, iOS un citām platformām. Visas aplikācijas sniegtās ērtības pilnā gatavībā būs pieejamas nākamā gada martā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us