3G tālruņu-pulksteņu pulkam pievienojas vēl viens jaunums

Cilvēkiem, kuriem viedtālrunis ir par lielu, pie sirds varētu iet pēdējais modes kliedzies – tālrunis, kas tiek piedāvāts rokas pulksteņa formā. Esam redzējuši diezgan daudzus 2G tālruņus-pulksteņus, taču tagad sāk palielināties arī 3G šāda tipa tālruņu pulks. Pēdējais jaunums (aiz Samsung S9110 un LG GD910) ir tālrunis rokas pulksteņa formā ar diezgan vienkāršu nosaukumu – W.

Pirmais šāda veida 3G tālrunis pārdošanā nonāca šī gada jūlijā Francijā. Tas bija Samsung S9110 ar 1,76 collu skārienjutīgu displeju, MP3 atskaņotāju, balss atpazīšanas funkciju, Outlook e-pasta sinhronizāciju un Bluetooth atbalstu. Bluetooth savienojamība noteikti ir ļoti svarīga funkcija, ja vēlaties izmantot brīvroku sistēmu tā vietā, lai runātu, turot pulksteni pie mutes. Francijā tā cena bija 450 eiro (Apmēram 645 dolāri).

Septembra vidū Eiropa tika pie otrā 3G tālruņa-pulksteņa – LG GD910, kurš decembrī nonākšot arī ASV. Šim tālrunim ir multi-touch displejs, tīmekļa pārlūkošanas un video zvana iespējas. Šī tālruņa cena bija jau krietni lielāka – 900 eiro.


Tagad laišanai tirgū tiek gatavots jau trešais 3G tālrunis – Kempler & Strauss ražotais W. Šis tālrunis-pulkstenis tiks piedāvāts par samērā draudzīgu cenu – 200 ASV dolāriem. Tālruņa funkcijas būšot līdzīgas tā konkurentu sniegtajām iespējām, tajā skaitā skārienjutīgs displejs. Taču tas piedāvās arī ko jaunu – ierīci [i]Communicator[/i], ko varēs izmantot kā irbulīti, Bluetooth brīvroku sistēmu un tālvadības pulti.


Tālrunim ir 4GB iebūvētā atmiņa, microSD karšu atbalsts, MP3 un video atskaņošanas iespējas

[url=http://www.electronista.com/articles/09/10/05/kempler.reveals.w.phonewatch/]Electronista[/url]
[url=http://www.dailytech.com/Affordable+W+Phone+to+Join+Growing+Rank+of+3G+Watch+Phones/article16449.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us