30 GB bez maksas? Nekādu problēmu

Šodien savu darbību uzsāka daudzsološs e-pasta serveris, kas saviem lietotājiem piedāvās pastkastīti ar 30 GB lielu ietilpību.
[url=http://30gigs.com/]30gigs.com[/url] sāka savu darbību ar cēlu ideju – piedāvāt visaptverošus (“All In One”) e-pasta servera pakalpojumus gan web-dizaineriem un administrātoriem, kā arī ierindas datora lietotājiem.
Atsaucoties uz servera “Par mums” lapā sniegtajām ziņām, personīgā failu glabāšana un anonīma e-pasta izmantošana būs bezmaksas.

“Mūsu galvenais mērķis ir turpināt palielināt ietilpību līdz 50 GB, vēlāk varbūt pat 100, laiks rādīs. 30gigs.com joprojām darbojas dziļā [i]Beta[/i] jeb testa stadijā, taču, ja esat mūsu lietotājs, lūdzu, palīdziet mums izveidot labāko elektroniskā pasta serveri. Mēs jums piedāvājam 30 GB lielu vietu failu un e-pasta sūtījumu glabāšanai, kā arī rūpēsimies par to, lai jūsu pasts būtu tīrs no spam-botiem,” teikts [url=http://30gigs.com/]30gigs.com[/url] ievadlapā.

“Tāpat ka citi serveri, piesolot liela apmēra bezmaksas pastkastītes, nedomājam, ka tas būs uz ilgu laiku. Tāpēc reģistrējieties, kamēr tas tā vēl ir,” uzsver [url=http://neowin.net/comments.php?id=30793]neowin.com[/url]

[i]Piebilde: Rakstā uzaicinājumus uz 30gigs.com lūdzu nevaicāt! To var izdarīt [url=http://datuve/forums/2913/Gribi_kadu_ielugumu_Nespamo_Paludz_seit]šeit[/url]![/i]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us