2 ražotāji, viena ideja – Nokia un SonyEricsson piedāvās līdzīgus pakalpojumus

Pirms kāda laika no Nokia puses izskanēja informācija, ka viņi piedāvās pavisam jauna tipa mūzikas lejupielāžu principu – par noteiktu abonēšanas maksu telefonā varēs ielādēt neierobežotu skaitu skaņdarbu. Nu internetā parādījusies informācija par SonyEricsson plāniem piedāvāt nelimitētu mūzikas lejupielāžu servisu.

Atšķirībā no Apple iTunes veikala, Nokia „Comes with Music” serviss neprasīs dolāru vai eiro par katru dziesmu. „Comes with Music” pamatbūtība ir dažu tālruņu modeļu īpašniekiem piedāvāt lejupielādēt Sony BMG, Universal un Warner Music Group paspārnē esošo mākslinieku mūziku par fiksētu ikmēneša maksu, pie tam, lietotāji mūziku varēs paturēt ilgāku laiku un tā automātiski izdzēsīsies tikai pēc gada. Pēc Nokia domām šāda sistēma varētu radīt revolūciju mūzikas iegādē. Pirmais Nokia tālrunis, kam būs pieejams šāds serviss, veikalu plauktos nonāks oktobrī, savukārt serviss Apvienotās Karalistes patērētājiem būs pieejams no 17.oktobra.

Somijas Nokia zviedru kaimiņi Ericsson nupat kā paziņojuši par jaunu – PlayNow Plus – servisa izveidi. Ar šā servisa palīdzību vairāku SonyEricsson modeļu lietotāji varēs lejupielādēt un klausīties nelimitētu dziesmu daudzumu. Atšķirībā no Nokia varianta, pēc kontrakta beigām SE piedāvās saglabāt 300 visvairāk spēlētās dziesmas (pārējās būs jāizdzēš). Pirmais SonyEricsson modelis, kas piedāvās šādu servisu, būs speciāla W902 Walkman versija, kas jau standartā būs apgādāta ar apmēram 1000 populārākajām dziesmām.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us