2 jauni viedtelefoni no Nokia

Tā vien šķiet, ka jau ļoti drīz „Nokia N Series ģimenīte” tiks papildināta ar diviem jauniem mobilajiem telefoniem – tie ir N81 ar 8 GB integrēto atmiņu un N82 ar 5 megapikseļu fotokameru.

Internetā ir izplatījušās baumas un dažādas fotogrāfijas par to, kādi būs šie jaunie tālruņi.

[img]http://datuve/images/upload/16011_01.jpg[/img]

[b]Nokia N81[/b] ir viedtelefons, kuram ir HSDPA atbalsts un kas sver 140 gramus. Tam ir iebūvēts liela izmēra LCD tipa ekrāns ar 240 x 320 pikseļu izšķirtspēju, kvalitatīva 2 megapikseļu fotokamera, kā arī video zvana atbalsts 3G tīklā. Stiprā puse šim viedtālrunim ir tā lielais atmiņas apjoms, kas sasniedz 8 GB. Jauniešiem un cilvēkiem ar lielām multimēdiju prasībām tas ir liels pluss, lai būtu pietiekama vieta fotogrāfiju, mūzikas, video un citu failu saglabāšanai. Šāds tālrunis, protams, ir aprīkots arī ar Wi-Fi un Bluetooth savienojumiem un ir viens no pirmajiem tālruņiem, kas atbalstīs N-Gage spēļu klāstu.

[img]http://datuve/images/upload/16011_02.jpg[/img]

[b]Nokia N82[/b] ir vēl viens viedtelefons ar 3G atbalstu un HSDPA, kas sver tieši 120 gramus. N82 iekšējās atmiņas apjoms, salīdzinot ar iepriekš minēto N81, ir krietni mazāks – tas ir tikai 100 MB, kas daudziem varētu šķist stipri par maz, bet nepieciešamības gadījumā to ir iespējams palielināt, izmantojot MicroSD atmiņas karti. Iebūvētā 5 megapikseļu fotokamera sniedz daudz iespēju un variāciju dažādām dzīves situācijām. Tai ir Carl Zeiss optika, autofokuss un citas priekšrocības.
Ekrāns ir ar 240 x 320 pikseļu izšķirtspēju un 16 miljoniem krāsu, kas sniedz lielisku kvalitāti gan attēliem, gan video failiem un video zvaniem 3G tīklā.
Par šī viedtelefona savienojamību ar citiem rīkiem var teikt – tam ir viss, ko var vēlēties, jo ir gan Bluetooth un Wi-Fi, gan GPS atbalsts.
Pēc publiskotās informācijas N82 būs pārdošanā 2007. gada beigās

Avots: [url=http://cellulari.it/index.php?option=com_content&task=view&id=102950&Itemid=2]cellulari.it[/url] un [url=http://telefonino.net/Nokia/Notizie/n16011/nokia-n81-n82.html]telefonino.it[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us