2 dienu laikā IE9 Beta versija lejupielādēta 2 miljonus reižu

Microsoft paziņojuši, ka divu dienu laikā [url=http://datuve/raksts/3716/Internet_Explorer_9/]Internet Explorer 9[/url] tīmekļa pārlūka Beta versiju lejupielādējuši vairāk nekā 2 miljoni cilvēku visā pasaulē. Programmatūras gigants uzskata, ka šāds skaitlis liecina par lielu interesi no lietotāju puses, it īpaši ja to salīdzina ar IE8 Beta versiju, kas tika laista klajā 2008.gadā augustā un kuru pirmajās piecās dienās tika lejupielādēta tikai 1,3 miljonu reižu.

Microsoft arī atklājuši, ka viņu veidotā tīmekļa vietne [url=http://www.beautyoftheweb.com/]Beauty of the Web[/url] kopš IE9 beta versijas parādīšanās pagājušajā trešdienā apmeklēta 26 miljonus reižu, savukārt izstrādātājiem paredzētā [url=http://ie.microsoft.com/testdrive/]IE Test Drive Site[/url] tajā pašā laika posmā apmeklēta 4 miljonus reižu.

Lietotāju interesi par IE9 beta versijas parādīšanos varēja manīt arī ārzemju tehnoloģiju portālu komentāros. Viedokļi par jauno tīmekļa pārlūka versiju bija dažādi – citi žēlojās par biežajiem pārlūka atteices gadījumiem, savukārt citi priecājās par pārlūka vienkāršoto dizainu. Kā lielākie pārlūka trūkumi minēti fakts, ka to nevar uzinstalēt Windows XP operētājsistēmā, kā arī vietas trūkums vairāku pārlūka cilņu atvēršanai.

Microsoft noteikti liek lielas cerības uz IE9, jo pēdējo gadu laikā uzņēmuma veidotā tīmekļa pārlūka tirgus daļa ir tikai mazinājusies. Pirms IE9 pabeigtās versijas Microsoft plāno piedāvāt vismaz vēl pa vienai tīmekļa Platform Preview un Release Candidate versijai.

[url=http://www.techspot.com/news/40344-microsoft-2-million-ie9-downloads-in-2-days.html]TechSpot[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us