Viens telefons, divi numuri

[b]AMD DS501 Dual Sim ir tik pat specializēts kā pircējs, kurš par to interesējas – darbarīks noteiktām profesijām nevis spēļmantiņa garlaicības māktam gadžetu cienītājam.[/b]

Sāksim ar to, ka šim mobilajam telefonam nav [i]Bluetooth[/i] un fotokameras izšķirtspēja ir tikai 1,3 megapikseļi. Izskatās, ka kamera iebūvēta tikai tāpēc, ka modernu telefonu grūti iedomāties bez [i]ziepju trauka[/i] funkcijas. Ieliekamās MicroSD atmiņas kartes ietilpība – 128 MB, kas mūsdienās vairs neskaitās daudz, taču ir pietiekams iemesls, lai iebūvētā atmiņa būtu salīdzinoši niecīga – 32MB (ja pareizi sapratu).

Korpuss bez kādas kautrēšanās nokopēts no [i]Sony Ericsson[/i], samaisot kopā K610i, K750i un K800i, kā arī pievienojot šo to no [i]Nokia[/i] 6233 un E50. [i]Nokia[/i] septiņdesmito sēriju gan nesaskatīju, lai gan izskatoties līdzīgs. Vienvārdsakot, tipisks ķīniešu kokteilis – katrs pamanīs kaut ko sirdij tuvu. Atkāpe no tēmas – amerikāņu, japāņu un Eiropas autoražotāji nu jau baidās deleģēt komplektējošo daļu ražošanu Ķīnas rūpniecības uzņēmumiem, jo uzņēmīgie ķīnieši mūsdienās ne tikai kopē viņu rīcībā nonākušās licencētās tehnoloģijas, bet pat izmanās kombinēt dažādu konkurentu inovācijas un rezultātā [i]apspēlēt[/i] visus [i]donorus[/i], lieki netērējot naudu izpētei. Tas pats notiek sadzīves elektronikas sektorā – tikai par pāris gadiem atpalikušas tehnoloģijas otrreiz iekaro pasaules tirgu, pateicoties neparasti zemām bāzes cenām, ko nodrošina Ķīnas tautas republikas rūpniecības neiedomājamā kapacitāte. Sadarbībā ar rietumu uzņēmumiem rodas šādi izstrādājumi.

[img]/images/upload/amd_dual.jpg[/img]
[b]Vieglāks nekā izskatās, vizuāli ļoti konservatīvs.[/b]

Skārienjūtīgais ekrāns kontrastē ar samērā vienkāršo korpusu – no pirmā acu uzmetiena grūti iedomāties, ka šim telefonam varētu būt irbulis. Ar pirkstu iebakstīt ekrānā var, taču palīgrīks tomēr ir precīzāks. Par ekrāna izturību nav jāuztraucas – sagādnieki caurām dienām dursta ar irbuli savu plaukstas datoru ekrānos un nekas slikts nenotiek.
AMD DS501 Dual Sim lietotājs nopteikti ir sava amata profesionālis – tāds, kuram bieži jāzvana visos iespējamos virzienos, izmantojot visu iepējamo mobilo sakaru tīklu pakalpojumus. Taču šis cilvēks nav izšķērdīgs, jo nepārmaksā par zvaniem, kuri iziet ārpus viņa SIM kartes [i]dzimtā[/i] tīkla. Viegli iedomāties, ka AMD DS501 Dual Sim iepērk iestādes un firmas, kuru darbiniekiem svarīgi sadalīt savu klientūru divās izolētās grupās – piemēram, policija. Uz vienu numuru zvana kolēģi, uz otru – ziņu pienesēji. Banālo gadījumu ar sievu un mīļāko neaplūkosim – šis telefons nav domāts, lai stilotos un vienlaicīgi vazātu aiz deguna radiniekus.

Divi akumulatori komplektā nav nejaušība – jau ekrāns pats par sevi ir [i]rijīgs[/i] . Intensīvi lietojot, lādiņa rezerve krītas strauji. Taču ne tik strauji kā šajā jomā bēdīgi slavenajai Nokia 8800, kura pat pie īslaicīgas zonas pavājināšanās iztukšo akumulatoru nedaudzās stundās. Ņemot vērā, ka mobilo telefonu ekrāni paliek tikai lielāki un košāki, bet akumulatoru izturības rezerve normas robežās saglabājas tikai garantijas periodā (parasti – pusgads), pieļauju iespēju, ka rezerves akumulatoru komplektā drīz saņems praktiski visi šādas klases aparāti.

Pogas nav ne ērtākas, ne neērtākas kā dizaina donoriem, taču tām atvēlēts diezgan maz vietas uz priekšējā paneļa, uz kura ērti iekārtojies skārienjūtīgais ekrāns. Korpuss varēja būt robustāks, jo AMD DS501 Dual Sim atvēlēta darba zirga loma un skrāpējumi ir neizbēgami. Kursorpogas ir plastmasīgas, taču pareizas – neizceļas virs priekšējā paneļa kā [i]Nokia[/i] N73, kam kursorsviras nolūšana ir standartproblēma. Par putekļu krāšanos aiz kursorpogām un taustiņu kontaktu bojājumniem neko nevaru pateikt – gan jau servisa statistika parādīs, cik izturīgs ir šis modelis.

Vēl viens arguments par labu AMD DS501 Dual Sim izmantošanai policijas un apsardzes operatīvajā darbībā – nelieli skārienjūtīgie ekrāni patiesībā ir izturīgāki par parastajiem, neplīst pēc vidēji spēcīgiem sitieniem. Šis gan nav aicinājums triekt ekrānu pret galda stūri, lai pārbaudītu apgalvojumu.

AMD DS501 Dual Sim testiem nodrošināja Euroshop.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us