Lattelecom videonovērošana

Tuvākajā laikā Lattelecom plāno ieviest jaunu pakalpojumu klientiem – Videonovērošana. Lattelecom videonovērošanas pakalpojums ir viens no pirmajiem uzņēmuma ar īpašuma drošības pasargāšanu saistīts pakalpojums, kas ir īpaši aktuāls šajā laikā, kad par noziedzību dzird katru dienu. Datuve.lv redakcijai tika piedāvāts izmēģināt Videonovērošanas pakalpojumu un ieskatīties Lattelecom videonovērošanas klienta “ādā”. Tālāk būs informācija, kas bija jāpārdzīvo pieslēdzot Lattelecom videonovērošanu, kā arī vairāki ieteikumi šī pakalpojuma lietotājam.

Lattelecom izmantojot savu attīstīto tehnisko bāzi tuvākajā laikā plāno ieviest publisku drošības pakalpojumu – Lattelecom videonovērošana un šobrīd Datuve.lv izlases kārtībā tika dota iespēja pārbaudīt šī pakalpojuma pieslēgšanu, lietošanu un pastāstīt lasītājiem pirmos iespaidus par to.

Videonovērošanas pakalpojuma princips

Klienta daļā pakalpojums izskatās vienkāršs – atbrauc tehniķu brigāde un izliek divas kastītes, vienu papildus bezvadu D-Link N rūteri DIR-615 – un bezvadu interneta kameru D-Link DCS-2121, kura ir tikai redzamā un vienkāršākā videonovērošanas pakalpojuma daļa. Bezvadu D-Link rūteri pieslēdz MDSL modēmam un bezvadu interneta kameru izvieto vietā kur tā redz novērojamo apgabalu un pieslēdz pie 220v sprieguma, kamera automātiski sazinās ar bezvadu rūteri.

Pakalpojuma tehniski sarežģītākā daļa ir videonovērošanas pakalpojuma vadība un kontrole par videokamerām ar mājas lapas Lattelecom palīdzību. Kad tehniķi uzlika videokameras ieejot mājas lapā http://mans.Lattelecom.lv, pēc viņu lūguma tika pieprasīta Videonovērošanas pakalpojuma lietotāja parole. Parole tika atsūtīta uz e-pastu, un to ievadot varam piekļūt savu videokameru uzstādījumiem internetā, paskatīties videokameru darbībā, regulēt kustības sensorus, kā arī piekļūt videoierakstu arhīvam.

Videonovērošanas pakalpojuma interneta vadība


Videonovērošanas parauga lapa


Videonovērošanas pakalpojuma vadības lapa


Videonovērošanas arhīvs


Videonovērošanas kameras vadības logs

Secinājumi par Lattelecom Videonovērošanu

Ļoti noderīgs drošības pakalpojums, kuru lietojot ar salīdzinoši nelieliem ikmēneša izdevumiem ir iespējams tikt pie labas rezolūcijas (1280x1024px) videonovērošanas ieraksta iekārtās / iekārtām un izmantot pašu būtiskāko videonovērošanas sastāvdaļu – videonovērošanas ieraksta arhīvu. Video novērošanas arhīvs ir pakalpojuma būtiskākā daļa, jo tas vadība un iespējas ievērojami paplašina , kā arī pārsniedz jebkuras standarta interneta videokameras iespējas.

Videonovērošanas profilaktisks efekts

Potenciālais īpašuma apzadzējs noteikti pamanīs videonovērošanas kameru, jo tai patstāvīgi mirgo zaļa krāsas gaismas diode, kur redzama ļoti tālu. Pamanot kameru garnadzis padomās vai ir vērts riskēt nokļūt uz videoieraksta un cik vēl tur var būt videokameras vai vēl citas aizsargāšanas iekārtas. Kā zināms, retas ir spontāni veiktas zādzības, parasti īpašuma aplaupīšana tiek plānota iepriekš, nopētot “aizdzenamo” auto, mājas apkārtni un tās durvis.

Ieteikumi pieslēdzot Videonovērošanas pakalpojumu

* Vajadzētu izdomāt cik daudz Videonovērošanas kameras vajadzēs, lai aptvertu visu novērojamo teritoriju.
* Aiziet līdz Lattelecom DSL modemam un paskatīties, vai tur ir iespējams pieslēgt vēl vienu iekārtu, vai ir brīva 220v rozete, izdomāt kur novietot bezvadu rūteri.
* Padomāt par vietu kur tehniķim vajadzēs nostiprināt videokameru, vai tur ir 220v barošana.
* Lai pieslēgtu pakalpojumu lattelecom videonovērošana Jums ir jābūt DSL pieslēguma lietotājam.

Kādas ir izmaksas Lattelecom videonovērošanas pakalpojumam

Prognozējamās pakalpojuma cenas ir šādas.

Informācija mājaslapā Latelecom

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us