Kompakts datu nesējs gariem ceļojumiem un īsām darījumu vizītēm

[b][i]Lacie Mobile Disk[/i] pozicionēts kā ceļabiedrs darījumu un izklaides braucienos nevis kā mājas kinozāles piederums. Tas ir neliels, viegls un tā korpuss izgatavots no alumīnija – īpašības, kuras augstu vērtē cilvēki, kuriem bieži nākas izmantot aviokompāniju pakalpojumus un uzskaitīt katru bagāžas gramu.[/b]

[img]/images/upload/lacie_mobile_1.jpg[/img]
[b]Redzot [i]Lacie[/i] oficiālajos [i]Mobile Disk[/i] attēlos nelielu atslēdziņu, potenciālie pircēji bieži vaicā: vai šī ierīce patiešām ir fiziski aizslēdzama? Nē, atslēdziņa klāt pielikta tikai tāpēc, lai parādītu mērogu. Taču tā arī atgādina par datu aizsardzību, ko nodrošina 128 bitu protokols.[/b]

Ņemot vērā, ka [url=http://www.euroshop.lv/datortehnika/hdd/_lacie_mobile_160gb/][i]Lacie Mobile Disk[/i][/url] vairāk varētu interesēt tehnisku profesiju cilvēkus, diplomātus, drošības, izlūkošanas dienestu darbiniekus un ceļojošus menedžerus, nevis tikai filmu un mūzikas kolekcionārus, tam komplektā pievienotas pāris noderīgas programmas, piemēram, [i]LacieSync[/i] – datu sinhronizācijas un šifrēšanas rīks. Jau pieminētais 128 bitu drošības protokols šajā programmā gādās par to, lai zagļi nevarētu atvērt jūsu failus. Tiem, kuri baidās pazaudēt failus datu kļūdas vai cietā diska mehāniska bojājuma dēļ, [i]Lacie 1-Click Backup Software[/i] saglabās rezerves kopijas.

Atšķirībā no lielajiem [i]Lacie[/i] datu glabātājiem, šai ierīcei nav vajadzīga 220 voltu tīkla barošana – atliek tikai iespraust USB vadu ligzdā un ārējais cietais disks sāks darboties. Nekas nav jāinstallē, jo [i]Lacie Mobile Disk[/i] ir [i]plug & play[/i] perifērijas ierīce sekojošām operacionālajām sistēmām – Windows 2000, Windows XP, Windows Vista™ un Mac OS X 10.3 (vai jaunākām versijām).

[i]Lacie Mobile Disk[/i] ietilpība (izvēlies variantu):
a) 35 – 40 DVD kvalitātes filmas (katra 2 stundu garumā)
b) mp3 audio 110 diennaktis bez apstājas
c) 35000 – 40000 kvalitatīvu fotogrāfiju
d) apmēram 200 datorspēles.

Starptautiska līmeņa menedžeri un diplomāti, protams, ir vērtīgi klienti ārējo cieto disku ražotājiem, taču [i]Lacie Mobile Disk[/i] ir ļoti piemērots darbarīks jebkuram aizņemtam cilvēkam – pārdošanas speciālistam, kuram bieži jārāda potenciālajiem klientiem prezentācijas, administratoram, kurš negrib apkrauties ar lieku bagāžu, vai grāmatvedim, kurš vienmēr atrodas zemā starta pozīcijā, gaidot revīzijas. Galvenais – ieskaidrot darba devējam, kolēģiem vai ģimenei, ka nelielu daļu no ārējā cietā diska tomēr aizņems arī darba faili, nevis tikai filmas, mūzika un spēlītes.

Īss tehnisko parametru uzskaitījums:
– ietilpība – 160 Gb
– apgriezienu skaits minūtē – 5400
– interfeiss – USB 2.0
– ārējo datu pārsūtīšana – 480 Mbits/s
– meklēšanas ilgums – 12 ms
– Iekšējo datu pārsūtīšana – 32Mb/s
– buferatmiņa – 8 Mb
– svars – 170g.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us