Kam labāka GPS – iPhone vai Droid?

Tirgū tiek izlaisti arvien vairāk viedtelefonu. Un tagad jau jebkuram sevi cienošam telefonam komplektācijā nāk GPS iespēja. Piedāvājumu klāsts ar šādām ierīcēm ir visai plašs, tādēļ izvēle var būt visai grūta. Lai noskaidrotu, kura ierīce jūs visātrāk un precīzāk aizvedīs līdz mērķim, salīdzinājumam tiek ņemti divi no populārākajiem un iespējām bagātākajiem viedtelefoniem – Apple iPhone 3GS un Motorola Droid.

Abas šīs ierīces ir aprīkotas ar lieliem skārienjūtīgiem ekrāniem un pietiekami jaudīgu procesoru, kas spēj ātri un bez traucējumiem veikt sarežģītus aprēķinus. Galvenā to atšķirība, kas attiecās uz šo rakstu un tajā apskatīto ierīču salīdzinājumu ir tā, ka iPhone ir aprīkots ar TomTom, bet Droid ar Google Maps navigācijas sistēmu.

[img]/images/upload/20091224202639.jpg[/img]

Salīdzinājuma tests tikai veikts Sanfrancisko ielās, abām ierīcēm bija izvēlēts tas pats sākumpunkts un mērķis. Testa laikā tika veikti nepareizi pagriezieni, mainīti virzieni un visādi citādi pārbaudītas GPS spējas palīdzēt atrast pareizo ceļu.

Abu telefonu GPS sistēmas parādīja ļoti labus rādītājus un var secināt, ka abas palīdzēs neapmaldīties un atrast pareizo ceļu. Tomēr visai pārliecinoši šajās sacensībās uzvarēja Droid GPS sistēma. Lai arī iPhone bija vizuāli pievilcīgāki 3D attēli un mazliet vieglāk saprotama saskarne, tomēr Droid darbojās daudz ātrāk, jo īpaši brīžos, kad tika veikts nepareizs pagrieziens un ierīcei vajadzēja no jauna izkalkulēt labākos ceļa virzienu norādījumus, attēla izšķirtspēja bija nesalīdzināmi labāka, kā arī cena, protams, Droid ir daudz patīkamāka. Tādēļ uz šo brīdi par uzvarētāju tiek izvēlēts Motorola Droid viedtelefons.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us