Witcher 3 iznāk jauns bezmaksas next-gen atjauninājums PS5, Xbox Series X un PC

The Witcher 3: Wild Hunt iegūst grafisku jaunākās paaudzes aparatūras atjauninājumu, un pašreizējie spēles PC, Playstation un Xbox īpašnieki atjauninājumu saņems bez maksas.

Izstrādātāji CD Projekt Red paziņoja par jaunumiem, sakot, ka atjauninātā spēle būs pieejama PS5, Xbox Series X un PC, ietverot virkni vizuālu un tehnisku uzlabojumu. Tie ietver ātrāku ielādes laiku un staru izsekošanas grafiku (angļu: ray tracing graphics). Jauninājumi attieksies uz pamata spēli, saka Projekt Red, kā arī uz abiem tās paplašinājumiem (Hearts of Stone un Blood and Wine) un visu pārējo “papildu saturu”.

Šis jaunais paziņojums liecina par The Witcher 3 joprojām pastāvošo popularitāti. Šī ir spēle, kas nāca klajā pirms pieciem gadiem, taču joprojām ir pamatoti labi novērtēta un ļoti populāra. Tā joprojām arī regulāri parādās Steam top augšgalā.

Šajā gadījumā bezmaksas atjauninājums uz nākamās paaudzes versiju izskatās diezgan dāsns. Nav skaidrs, vai ir kādi citi nosacījumi atjauninājuma iegūšanai, izņemot to, ka jums ir jābūt pašreizējai The Witcher 3 kopijai. Tas nozīmē, ka, ja jūs vēl neesat spēlējis spēli un gaidāt nākamās paaudzes versiju, jūs varat iegādāties to tagad un nākamajā gadā iegūt atjauninājumu bez maksas. Protams, jums būs jāpieder arī attiecīgajai konsolei vai datora aparatūrai.

Vēl nav izziņots, kad atjauninājums būs pieejams.

Saistītie raksti:

http://datuve/raksts/8613/magenta-lo-fi-player-lauj-izveidot-pasam-savu-virtualo-muzikas-istabu/
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us