Valve atceļ Steam automātiskos atjauninājumus

Valve paziņoja, ka vairs tik bieži automātiski neatjauninās spēles klientu bibliotēkās. Tas tādēļ, lai pandēmijas laikā palīdzētu saglabāt frekvenču joslas platumu.

Valve apgalvo, ka Sākot ar šo nedēļu Steam automātiski atjaunos tikai tās spēles, kuras ir spēlētas pēdējo trīs dienu laikā. Pretējā gadījumā Steam izpildīs atjauninājumus vairāku turpmāko dienu laikā. Saskaņā ar Valve teikto, ja spēles atjaunināšanu vēlas veikt manuāli, to var veikt pats. Videospēļu izstrādātājs Valve ļauj arī ieplānot automātisko atjaunināšanu un pat papildus optimizēt joslas platuma apjomu, ko Steam izmanto noteiktā dienas laikā.

Valve pievienojas Sony un Microsoft video spēļu lejupielādes regulēšanai, lai palīdzētu samazināt interneta trafiku, kamēr daudzi cilvēki ir mājās pašizolācijā. Sony paziņoja, ka sākot ar 24. martu Eiropā palēnina PlayStation spēļu lejupielādi, un 27. martā kompānija šo politiku attiecināja arī uz ASV. Microsoft 28. martā paziņoja, ka, sadarbojoties ar Xbox spēļu izdevējiem, strādā pie tā, lai nodrošinātu augstākas joslas platuma aktivitātes, piemēram, spēļu atjauninājumus, laika periodos, kad ir mazāka aktivitāte. Tādi straumēšanas video nodrošinātāji kā Amazon, Apple, Disney, Netflix un YouTube arī ir samazinājuši straumēšanas kvalitāti, mēģinot samazināt tīkla trafiku.

Steam šomēnes vairākas reizes ir pārspējis savus rekordus, kad vienlaicīgi platformā atrodas daudz spēlētāju. Pēdējā nedēļas nogalē Steam servisā vienlaikus atradās vairāk nekā 23 miljoni spēlētāju. Tā ir pirmā reize, kad Steam tiešsaistē vienlaikus ir bijuši vairāk nekā 20 miljoni lietotāju – gandrīz 6,4 miljoni no viņiem bija aktīvi spēļu spēlētāji. Iepriekšējais rekords neturējās īpaši ilgi, un Steam ļoti bieži pārspēj sevi — 19 miljonu atzīme pirmo reizi tika sasniegta tikai pirms aptuveni mēneša. 

Tajā nedēļas nogalē nebija nekādu ievērojamu spēļu izlaidumu, tāpēc droši var teikt, ka rekords tika sasniegts mājās paliekošo spēlētāju dēļ. Spēlētāji lielākoties ir “iestrēguši” pie vecajiem favorītiem: Counter-Strike: Global Offensive sasniedza visu laiku augstāko spēlētāju skaitu – 1,024,845 vienlaicīgus spēlētājus. Dota 2 un PUBG sekoja ar attiecīgi 701,632 un 515,050 spēlētājiem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us