Summer Game Fest: tiešraides spēļu pasākumi jūnijā

Kaut arī E3, Gamescom un citi vasaras spēļu notikumi pandēmijas dēļ ir atcelti vai būs skatāmi tikai tiešsaistē, šovasar joprojām būs daudz spēļu jaunumu. Izdevēji un plašsaziņas līdzekļi jau ir ieplānojuši vairākus digitālus pasākumus, solot jaunumus un paziņojumus. Un šķiet, ka daži no šiem notikumiem ļaus agrāk kā ierasts redzēt tādus jaunumus kā pirmās Xbox Series X un PlayStation 5 spēles.

Šajā rakstā esam apkopojuši vairākus spēļu notikumus, kas mūs sagaida šovasar.  Šeit būs pieejama informācija par katru notikumu, kas paredzēts jūnijā, un kā tos skatīties.

Summer Game Fest

Kas: Geoff Keighley, kurš izveidoja Game Awards, visu vasaru rīkos digitālu pasākumu sēriju, kurā būs pieejamas jaunākās ziņas, spēļu notikumi un bezmaksas spēļu saturs. Daudzi lieli izdevēji jau ir apstiprinājuši sadarbību, tostarp Bethesda, Blizzard Entertainment, CD Projekt Red, Electronic Arts, Microsoft, Riot, Sony un Square Enix.

Kad: pasākumi norisināsies maijā, jūnijā, jūlijā un augustā. Pilns grafiks pieejams šeit.

Kā skatīties: Summer Game Fest pasākumi būs skatāmi Twitch, Twitter un YouTube kanālos.

GameSpot Play for All

Kas: Play for All ir vairāku nedēļu pasākums ar jaunumiem, priekšskatījumiem, intervijām un daudz ko citu. Pasākumā tiks vākti ziedojumi COVID-19 palīdzības centieniem sadarbībā ar Direct Relief un Black Lives Matter. Pasākumā piedalīsies tādi izdevēji kā EA, Bethesda, CD Projekt Red, Deep Silver, Devolver Digital, Larian Studios, Google Stadia, Bandai Namco, Private Division, Square Enix, Sega un 2K Games.

Kad: Play for All sākās 1. jūnijā. Pašreizējo grafiku varat apskatīt šeit, kas ir pieejams līdz pat jūlija vidum.

Kā skatīties: vietnē gamespot.com, kā arī Facebook, Instagram, Twitter un YouTube.

IGN Summer of Gaming

Kas: IGN rīkos globālu, digitālu pasākumu, lai sniegtu jaunākās ziņas un iespaidus par gaidāmajām spēlēm un nākamās paaudzes konsoļu aparatūru. Būs pieejamas tiešraides un programmu veidošana pēc pieprasījuma. IGN pasākumā uzstāsies arī vairāki izdevēji, tostarp Blizzard, CD Projekt Red, EA, Facebook (ieskaitot Oculus), Google Stadia, Humble, Microsoft, PC Gaming Show, Sega, Square Enix, Twitter un Ubisoft.

Pasākuma ietvaros IGN rīkos IGN Expo, kas ir ekskluzīvu paziņojumu un atklājumu demonstrējums no izstrādātājiem visā nozarē.

Kad: Pasākumi notiks visu jūniju, un pilnu grafiku var apskatīt šeit. Summer of Gaming sākums – 7. jūnijs.

Kā skatīties: IGN var skatīties Facebook, Mixer, Twitch un Twitter.

Limited Run Games’ #LRG3

Kas: Limited Run Games saka, ka #LRG3 būs trešā pilnīgi tiešraidē notiekošā preses konference, kas apkopo lielākos paziņojumus fizisko videospēļu nākotnē.

Kad: 8. jūnijā.

Kā skatīties: Limited Run Game Twitch kanālā.

Destiny 2 pasākums

Kas: Tiek apgalvots, ka pasākumā tiks atklāta Destiny 2 nākamā nodaļa. Studija sociālajā tīklā Twitter dalījās arī ar video.

Kad: 9. jūnijā.

Kā skatīties: tiks izziņots.

EA Play Live 2020

Kas: EA apgalvo, ka EA Play Live 2020 būs tiešraides digitāla pārraide, taču studija vēl nav dalījusies ar visām detaļām.

Kad: 11. jūnijā.

Kā skatīties: vietnē EA.com.

PC Gaming Show

Kas: PC Gaming Show apkopos jaunas spēles, nekad iepriekš neredzētus spēļu materiālus un paziņojumus no dažiem PC spēļu lielākajiem un interesantākajiem izstrādātājiem. 

Kad: 13. jūnijā.

Kā skatīties: PC Gamer Facebook, Twitch, Twitter un YouTube kanālos.

Future Games Show

Kas: Stundu ilgajā Future Games Show tiks demonstrēti ekskluzīvi treileri, paziņojumi un esošo AAA un indie spēļu apskati. GamesRadar rīkotajā pasākumā būs informācija par pašreizējā līmeņa konsolēm, nākamās paaudzes konsolēm, mobilajām platformām un straumēšanas platformām.

Kad: 13. jūnijā.

Kā skatīties: GamesRadar Twitch, Twitter un YouTube kanālos.

Summer Game Fest izstrādātāju demonstrācijas

Kas: Divās Summer Game Fest izstrādātāju demonstrācijās (viena jūnijā un viena jūlijā) būs atlasītas gaidāmās indie un AAA videospēles. Tās vadīs Geoff Keighley, un Day of the Devs komanda, kurā ietilpst Double Fine dibinātājs Tim Schafer. Demonstrācijā būs spēles, ziņas un muzikāli priekšnesumi, un starp izstrādātājiem, kas piedalīsies pasākumos, būs Annapurna Interactive, The Behemoth, Panic, thatgamecompany un Ustwo Games.

Kad: 22. jūnijā.

Kā skatīties: Summer Game Fest pasākumus Twitch, Twitter un YouTube.

New Game Plus Expo

Kas: 14 izdevēji no Ziemeļamerikas un Japānas, ieskaitot Koei Tecmo America, Natsume, Sega of America, SNK un WayForward, rīko New Game Plus Expo (NGPX), digitālu pasākumu, kurā tiek demonstrēts desmitiem spēļu.

Kad: 23. jūnijā.

Kā skatīties: NGPX vietnē Twitch un YouTube.

Cyberpunk 2077 Night City Wire

Kas: Cyberpunk 2077 izstrādātājs CD Projekt Red rīkos digitālu raidījumu par spēli.

Kad: 25. jūnijā.

Kā skatīties: tiks izziņots.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us