Summer Game Fest: tiešraides spēļu pasākumi jūlijā

Kaut arī E3, Gamescom un citi vasaras spēļu notikumi ir skatāmi tikai tiešsaistē vai ir pilnībā atcelti COVID-19 pandēmijas dēļ, šovasar jau ir bijis daudz spēļu jaunumu.

Beidzot ir  zināms, kā izskatās PlayStation 5 un dažas no spēlēm, kas būs pieejamas sistēmā, un mums ir dots ieskats tādās spēlēs kā Cyberpunk 2077, Star Wars: Squadrons un Destiny 2. Bet ir gaidāmi vēl vairāki notikumi – tostarp vēl viena Xbox digitālo spēļu demonstrācija, kurā, domājams, Microsoft atklās Halo Infinite.

Šonedēļ 8. jūlijā gaidāms Limited Run Games’ #LRG3 pasākums, kas koncentrējas uz fizisko spēļu izlaidumiem, un Ubisoft Forward notikums 12.jūlijā, kurā tiks demonstrēti Ubisoft tituli, tostarp Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs: Legion un Hyper Scape.

Šeit būs iekļauta informācija arī par citiem vasaras spēļu notikumiem, kad tie notiks, un kā tos skatīties.

Kas ir Summer Game Fest?

Summer Game Fest jeb Vasaras spēļu svētki ir saīsināta frāze visiem spēļu notikumiem, kas veidoti pēc COVID “ierašanās”. Sākotnēji Geoff Keighley, kurš izveidoja The Game Awards, radīja to kā digitālu pasākumu sēriju, kas norisinātos visas vasaras garumā. Tajā būtu skatāmas jaunākās ziņas, spēļu notikumi un pieejams bezmaksas saturs. Laika gaitā pasākumam pievienojās daudzi lieli izdevēji, tostarp Bethesda, Blizzard Entertainment, CD Projekt Red, Electronic Arts, Microsoft, Riot, Sony un Square Enix.

Maijā un jūnijā bija vairāki Summer Game Fest pasākumi, bet jūlijā un augustā tiek plānoti vēl citi pasākumi. Pilnu grafiku var apskatīt šeit. Tas tiek atjaunināts un ir skatāms dažādās platformās, tostarp Twitch, Twitter un YouTube.

Jūlija pasākumi

GameSpot Play for All

Kas: Play for All ir vairāku nedēļu pasākums ar jaunumiem, priekšskatījumiem, intervijām un daudz ko citu. Pasākumā tiks vākta arī nauda COVID-19 palīdzības centieniem sadarbībā ar Direct Relief un Black Lives Matter. Pasākumā piedalīsies izdevēji, tostarp EA, Bethesda, CD Projekt Red, Deep Silver, Devolver Digital, Larian Studios, Google Stadia, Bandai Namco, Private Division, Square Enix, Sega un 2K Games.

Kad: Play for All sākās 1. jūnijā. Pašreizējo grafiku var apskatīt šeit, kas līdz šim notiek līdz jūlija vidum.

Kā skatīties: Play for All gamespot.com vietnē, kā arī Facebook, Instagram, Twitter un YouTube.

Limited Run Games #LRG3

Kas: Limited Run Games saka, ka # LRG3 būs tā trešā pilnīgi tiešraidē notiekošā preses konference, kas paredz lielākos paziņojumus fizisko videospēļu nākotnē.

Kad: trešdien, 8. jūlijā, pulksten 22:00.

Kā skatīties: Limited Run Games Twitch kanālā.

Ubisoft Forward

Kas: Ubisoft rīko digitālo E3 pasākumu ar daudzām ekskluzīvām spēļu ziņām, aizraujošiem paziņojumiem un daudz ko citu. Papildus Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs: Legion un Hyper Scape, Ubisoft plāno parādīt vēl dažus pārsteigumus, kas tiks atklāti straumēšanas laikā.

Kad: svētdien, 12. jūlijā, pulksten 22:00.

Kā skatīties: skatieties vietnē ubisoft.com/forward vai Ubisoft Mixer, Twitch un YouTube kanālos.

Stadia Connect

Kas: Google 14. jūlijā rīkos savu nākamo Stadia Connect digitālo pārraidi, kurā būs dažas spēles, kas vēlāk šajā gadā būs pieejamas Stadia.

Kad: otrdien, 14. jūlijā, pulksten 20:00.

Kā skatīties: skatieties šovu vietnē YouTube.

Summer Game Fest izstrādātāju šovs

Kas: Divās Summer Game Fest izstrādātāju demonstrācijās (viena jūnijā un viena jūlijā) būs atlasītas gaidāmās indie un AAA videospēles. Tās vadīs Geoff Keighley un Day of the Devs komanda, kurā ietilpst Double Fine dibinātājs Tim Schafer. Demonstrācijā būs spēles, ziņas un muzikāli priekšnesumi, un starp izstrādātājiem, kas piedalīsies pasākumos, būs Annapurna Interactive, The Behemoth, Panic, thatgamecompany un Ustwo Games.

Kad: Pirmdien, 20. jūlijā, laiks tiks izziņots.

Kā skatīties: Summer Game Fest pasākuma Twitch, Twitter un YouTube kanālos.

Microsoft Xbox spēļu šovs

Kas: Microsoft rīko digitālu pasākumu, lai izrādītu Xbox Games Studios spēles. Tas nozīmē, ka mēs varam beidzot sagaidīt labu ieskatu Halo Infinite, un šķiet, ka varētu uzstāties arī Ninja Theory Hellblade II, Double Fine Psychonauts 2 un Rare Everwilds.

Kad: ceturtdien, 23. jūlijā, plkst. 19:00.

Kā skatīties: skatieties vietnē xbox.com un Xbox Facebook, Twitch, Twitter un YouTube lapās.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us