Steam spēles tagad arī Xbox, izmantojot Nvidia GeForce Now

Nvidia GeForce Now

Nvidia piedāvā jaunu straumēšanas pakalpojumu GeForce Now, ļaujot Xbox īpašniekiem savās konsolēs spēlēt Steam PC spēles. GeForce Now ietver piekļuvi vairāk nekā 1000 datorspēlēm, un Nvidia beidzot atbalsta pārlūkprogrammu Edge, kas tagad ir pieejama arī uz Xbox, izmantojot GeForce Now beta versiju.

Tā kā pamata GeForce Now pakalpojums ir bezmaksas, jūs varat straumēt populāras datorspēles, piemēram, Counter-Strike: Global Offensive, DOTA 2 un League of Legends ar 1080p.

Agrāk to varēja izdarīt, izmantojot Parsec, kas būtībā ir lietotne, kas ļauj straumēt datorā esošo saturu pārlūkprogrammā. GeForce Now ir daudz labāks risinājums, jo tas nepaļaujas uz to, ka jums ir jābūt personālajam datoram, kas spēj darbināt šīs spēles – jūs vienkārši izveidojat savienojumu ar pakalpojumu, izmantojot pārlūkprogrammu un palaižot spēles.

Vēl interesantāku to padara tas, ka Xbox pārlūkprogramma Edge atbalsta arī peles un tastatūras ievadi, lai jūs varētu spēlēt noteiktas spēles. Pašlaik tā nav ideālākā Xbox pieredze, jo, noklikšķinot, parādās virtuālā tastatūra, un latentums nav piemērots multiplayer spēlēm.

Microsoft Xbox vadītājs Fils Spensers nesen ziņoja, ka ir apņēmies piedāvāt full PC datorspēles Xbox konsolēs, izmantojot uzņēmuma pakalpojumu Xbox Cloud Gaming (xCloud). Joprojām nav zināms, kad tas būs pieejams, bet GeForce Now pašreiz ir labākā alternatīva, kāda ir pieejama.

Vairāk informācijas šeit.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us