Xbox tagad varēs kontrolēt ar TV tālvadības pulti

Xbox varēs darbināt ar TV tālvadības pulti

Microsoft sāk pārbaudīt TV tālvadības pults spēju pārvietoties pa Xbox informācijas paneli. Jaunā Xbox informācijas paneļa versija Xbox Series X un Series S konsolēm pašreiz tiek testēta, un tā nodrošina jaunas HDMI-CEC funkcijas, kas ļauj ar parastajām televizora tālvadības pultīm pārvietoties pa Xbox informācijas paneli un kontrolēt straumēšanas lietotnes, piemēram, Netflix.

Lai gan Xbox Series S/X konsolēm jau ir bijušas dažas HDMI-CEC funkcijas, kas ļauj kontrolēt televizora skaļumu vai ieslēgt televizoru, kad tiek palaists Xbox, šie jaunie papildinājumi nozīmē, ka jums nebūs jāizmanto Xbox kontrolieris, ja vēlēsieties tikai skatīties saturu no Netflix, Twitch, YouTube vai daudzām citām straumēšanas lietotnēm.

Jaunajās HDMI-CEC funkcijās ir iekļauta arī opcija, kas ļauj televizoram pārslēgt jūsu Xbox inputu, vienkārši nospiežot kontroliera galveno ‘Xbox’ pogu. Iespējams, ka jums jau ir televizora tālvadības pults, kas var vadīt jūsu Xbox, izmantojot infrasarkano staru komandas, taču, pievienojot HDMI-CEC vadību, ievades pārslēgšanai vajadzētu būt vēl labākai.

Jaunās iespējas ir atrodamas Xbox informācijas paneļa HDMI-CEC iestatījumu daļā, un šobrīd tās ir pieejamas Alpha Skip-Ahead un Alpha Xbox Insider testētāju lokam. Sagaidāms, ka tuvākajos mēnešos šīs jaunās funkcijas tiks ieviestas visās Xbox Series S un X konsolēs.

Microsoft pašlaik arī strādā pie jaunas pārlūkprogrammas Edge versijas izveides, Xbox nakts režīma funkcijas, augstākas izšķirtspējas informācijas paneļa izveides, uzlabotas programmaparatūras un pie dažādām funkcijām, kas būs paredzētas vecākiem Xbox One kontrolieriem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us