Spēlei Candy Crush noņem “ierobežoto dzīvību” funkciju

Mobilo aplikāciju izstrādātājs King šonedēļ spēlei Candy Crush Saga pievieno neierobežotu dzīvību skaitu. Šai un vairākām citām spēlēm bez ierobežojumiem tiek noņemti taimeri, kas liek spēlētājiem gaidīt vai maksāt, ja tiek zaudēts pārāk daudz reižu. Opcija būs pieejama līdz 5. aprīlim. Tā ir daļa no Pasaules Veselības organizācijas sadarbības ar nosaukumu #PlayApartTogether, kas veicina izpratni par drošību un sociālās distancēšanas vadlīnijām koronavīrusa pandēmijas laikā.

Ar “neierobežotajām dzīvībām” tiek atjauninātas septiņas spēles: Candy Crush Saga, Candy Crush Soda Saga, Candy Crush Jelly Saga, Candy Crush Friends Saga, Farm Heroes Saga, Bubble Witch 3 Saga un Pet Rescue Saga

Candy Crush Saga ir leģendāra spēle, kuru iecienījuši miljoniem spēlētāju visā pasaulē. Tās līmeņi ir spēlēti vairāk kā triljons reižu, ierindojot to populārāko mobilo spēļu topu augšgalā.

Kā Nellija Boulza šodien rakstīja savā New York Times esejā, pandēmija ir likusi daudziem cilvēkiem pārvērtēt savas attiecības ar tehnoloģijām, pārvēršot reflektīvu nepatiku pret “ekrāna laiku” par kritisku apsvērumu tam, kas ir šajos ekrānos. Tāpat arī Candy Crush atrodas bieži kritizēto bezmaksas telefonu aplikāciju kategorijā — bet tā ir ideāla maza izmēra spēle, un izstrādātājs King uz laiku ir noņēmis savu viskaitinošāko spēles funkciju.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us