Noslēdzies jauniešu spēļu izstrādes pasākums GGJ Next 2020

GGJ Next 2020 Riga ir spēļu izstrādes pasākums 12 līdz 17 gadīgiem jauniešiem, kas šogad norisinājās no 13. līdz 24. jūlijam. Pasākumu organizēja Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācija sadarbībā ar Ekonomikas un kultūras augstskolu. GGJ Next Latvijā tika organizēts jau otro reizi, bet šogad tas visā pasaulē notika vienā laikā un tiešsaistē.

Pirmajā nedēļā notika apmācības spēļu dizainā un spēļu izstrādē, otrajā nedēļā notika pašas spēles izveide. No Latvijas šoreiz piedalījās 5 dalībnieki, kuriem apmācībās un spēles izstrādē palīdzēja mentori Kaspars Šteinbergs un Ēriks Līsmanis.

Gatavu spēli iesniedza Dita Gavare, un tā ir pieejama šeit: https://reenasyoo.itch.io/ggj-next-mini-game. Šogad spēļu tēma bija ‘Connections’ jeb ‘Savienojumi’. Ditas spēles tematika ir par klucīšu savienošanu taisnā līnijā.

Visas GGJ Next 2020 spēles ir pieejamas šeit: https://itch.io/jam/ggj-next-20/entries.

GGJ Next ir ne tikai spēļu izstrādes pasākums, bet arī spēļu apmācību vietne. Šajā saitē: https://ggjnext.org/lv/dzemot/ ikvienam ir pieejami 10 pamācoši video un 10 uzdevumi, kas var palīdzēt iesācējam apgūt spēļu izstrādes pamatus vai skolotājiem izmantot spēļu izstrādi apmācību procesā.

Visi uzdevumi ir latviešu valodā un arī video ir ar subtitriem latviešu valodā. Materiāli bez latviešu valodas ir pieejami arī angļu, Brazīlijas portugāļu, franču, korejiešu, spāņu, arābu un azerbaidžāņu valodās. Tos var izmantot ikviens un bezmaksas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us