Noskaties divus jaunus Cyberpunk 2077 spēles treilerus

CD Projekt Red laiduši klajā divus jaunus spēles treilerus, kas atklāj vēl vairāk detaļu par tik ļoti gaidīto Cyberpunk 2077. Viens treileris “The Gig” parāda daļu no spēles prologa, kurā redzams, ka spēles varoņa V rokās nonācis čips, kurš nosaka atlikušo spēles gaitu.

Treilerī parādīti arī jauni spēles aspekti, tostarp atvērtās pasaules Badland reģions un Adam Smasher – drūms kiborga varonis.

Otrais treileris parāda “braindance” spēles gaitu, kad spēlētāji izmanto Cyberpunk 2077 futūristisko tehnoloģiju, lai iekļūtu citu varoņu atmiņās. Tajās ir iespējams brīvi lūkoties apkārt, lai analizētu pagātnes notikumus un meklētu pavedienus vai informāciju. Spēles laikā spēlētāji izmantos braindance sekvences, lai izpētītu Cyberpunk 2077 stāstu un iegūtu labāku ieskatu par citiem Night City varoņiem un pilsoņiem.

Līdztekus jaunajam spēles ieskatam, CD Projekt Red arī paziņoja par jaunu Cyberpunk 2077 anime sēriju ar nosaukumu Cyberpunk: Edgerunners, kura pie skatītājiem nonāks 2022. gadā. Studija arī sola pēc dažām nedēļām dalīties detalizētākā informācijā par Cyberpunk 2077.

Paredzēts, ka Cyberpunk 2077 tiks izlaists 19. novembrī uz Xbox One, PlayStation 4 un PC. Kad tiks izlaisti Xbox Series X un PlayStation 5, arī to īpašniekiem būs iespējams spēlēt Cyberpunk 2077. Turklāt CD Projekt Red arī sola nākamās paaudzes atjauninājumu, kas būs paredzēts tieši šo konsoļu papildu jaudai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us