Microsoft sniedz iespēju pierakstīties Flight Simulator VR versijas testēšanai

Jaunais Microsoft Flight Simulator ir visaptverošs datorspēles zvērs, un mēs varam tikai iedomāties, cik nepārspējams tas varētu būt VR versijā. Zināms ir tas, ka līdz tās iznākšanai nebūs jāgaida ilgi. Microsoft tikko ir atvēris reģistrāciju (caur Eurogamer) slēgtam virtuālās realitātes pieredzes beta versijas izmēģinājumam.

VR versijas testēšanas prasības

Tomēr, ja vēlaties piedalīties ir diezgan daudz prasību. Jums ir jābūt ne tikai spēles īpašniekam, bet jābūt pieejamam arī Windows Mixed Reality aprīkojumam; jābūt reģistrētam Microsoft Flight SimulatorInsider” un jāparaksta NDA; jums būs nepieciešams nedaudz jaudīgāks dators nekā pamata spēles prasībās – ar Nvidia GeForce GTX 1080 vai 8 GB VRAM, kā arī 16 GB sistēmas atmiņas.

Jums būs jāpierāda, ka jūsu dators ir kvalificēts, iesniedzot savu DxDiag (nospiediet Windows sākuma pogu, ierakstiet “dxdiag”, nospiediet Enter), lai Microsoft varētu apstiprināt šīs specifikācijas un ka jūsu sistēma nav pakļauta BSOD vai citām lielākajām sistēmas kļūdām.

(DxDiag fails būtībā ir tikai jūsu sistēmas inventārs, taču tajā ir uzskaitītas arī nesenās lietojumprogrammu ‘avārijas’.)

Interesanti, bet neizskatās, ka būs vajadzīgs HP Reverb G2 konkrētais aprīkojums, kuru Microsoft sākotnēji apstiprināja kā galveno inventāru. Acīmredzot, darbosies jebkurš Windows Mixed Reality (jauktās realitātes) aprīkojums.

Spēles izstrādātāju Asobo Studio Q&A videoklipā teikts, ka beta versijai vajadzētu sākties oktobra beigās vai novembra sākumā. Uzņēmums jau šoruden bija apsolījis bezmaksas VR atjauninājumu, tāpēc tā ieviešanai, iespējams, nevajadzētu prasīt daudz laika. Ja jums ir Oculus, HTC vai cits VR aprīkojums, būs arī otrais slēgtais beta vilnis, kas būs paredzēts citām ierīcēm – Asobo saka, ka nav izlemts, kad šis vilnis sāksies.

Nav pārsteigums, ka Microsoft vēlas būt īpaši piesardzīgi attiecībā uz VR ieviešanu, jo sākumā spēle mēdza jaudīgus spēļu datorus ‘ēst pusdienās’. Pat ar Nvidia RTX 3080 nebija pietiekami, lai darbinātu spēli ar pilnu jaudu, daļēji tāpēc, ka (šajā konkrētajā gadījumā) tas nebija savienots pārī ar pietiekami ātru procesoru. 

Pēdējos atjauninājumos ir nākuši klāt arī daži kadru uzlabojumi.

Saistītie raksti:

http://datuve/raksts/8342/microsoft-flight-simulator-piespradzejies-un-apskati-pasauli/
http://datuve/raksts/8663/microsoft-izcel-savus-eksperimentalos-zemudens-serverus/
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us