Microsoft nobanos Forza spēlētājus, kuri automašīnām pievieno Konfederācijas karogu

Ja esat Forza Horizon vai Forza Motorsport spēlētājs, jums ir zināma brīvība personalizēt savas automašīnas un pielāgot to dizainus. Viens populārs piemērs: gandrīz katrā Forza spēlē spēlētāji ir atveidojuši General Lee, 1969. gada Dodge Charger no seriāla The Dukes of Hazzard. Bet General Lee satur pretrunīgi vērtēto Konfederācijas karogu. Microsoft paziņoja, ka tas nobanos spēlētājus, kuri spēlē izmantojuši šo (un citus) simbolus.

Paziņojumā teikts, ka Microsoft atjaunināja savas izpildes pamatnostādnes, lai panāktu nulles tolerances politiku jebkuram spēlētājam, kurš izmanto Konfederācijas karogu vai citus simbolus, kas attēlo bēdīgi slaveno ikonogrāfiju. Sarakstā ir arī nacistu simboli un uzlecošā saule, kas var būt japāņu imperiālisma simbols. Microsoft banošanu neveiks automātiski, to varēs panākt ar Submit a ticket opciju.

Pēdējo nedēļu laikā ASV protestu pret sistēmisko rasismu dēļ ir atsākušās arī debates par Konfederācijas karoga izvietošanu. Vairākas institūcijas, kas iepriekš ļāva izvietot karogu, tostarp ASV karaflote un NASCAR, ir pilnībā aizliegušas karogu un tā attēlojumu, savukārt Misisipi likumdevēji pirmdien nobalsoja par emblēmas noņemšanu no tās štata karoga.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us