Magenta Lo-Fi Player ļauj izveidot pašam savu virtuālo mūzikas istabu

Jaunais Google Magenta projekts (ko izveidojis interns!) ļauj jums sajaukt lo-fi, hip-hop mūzikas ierakstus, lai pārlūkprogrammā izveidotu pielāgotu mūzikas istabu. Projekts ir izstrādāts, lai izmantotu Google mašīnmācīšanās sistēmas mākslas un mūzikas radīšanai, un Lo-Fi Player ir jautrs piemērs tam, ko tā var darīt.

Atverot Lo-Fi Player, jūs nokļūstat virtuālā “pikseļu telpā”, kur var noklikšķināt uz dažādiem objektiem – piemēram, pulksteņa, kaķa vai klavierēm, lai mainītu dažādus skaņu celiņus, piemēram, basa līniju un melodiju. Skats ārpus loga attiecas uz ieraksta noskaņojumu, un jūs varat mainīt gan fonu, gan mūziku, noklikšķinot uz loga.

Programmas izstrādātājs Thio raksta, ka komanda izvēlējās mūzikas ģenerēšanas telpas formātu, nevis kompozīcijas rīku vai mūzikas instrumentu, jo tas ir populārs žanrs ar salīdzinoši vienkāršu mūzikas struktūru. To nodrošina magenta.js, atvērtā koda JavaScript API Magenta pārlūkprogrammas izmantošanai (DrumBot ir vēl viens labs piemērs).

Lo-Fi Player Youtube versija

Projektam ir arī interaktīva YouTube straume, “koplietošanas telpa”, kurā cilvēki kopā var atrasties vienā mūzikas telpā. Bet tā vietā, lai noklikšķinātu uz elementiem telpā, spēlētāji tiešraides tērzēšanas logā ievada komandas, lai pārveidotu dziesmas.

Magenta programmu nodrošina Google atvērtā pirmkoda sistēma TensorFlow, kas ir daļa no pētniecības projekta, kurā tiek pētīta mašīnmācīšanās kā instrumenta loma radošajā procesā. Vēl viens Magenta projekts ir Piano Genie. Tā ir mākslīgā intelekta (AI) programma, kas ļauj ikvienam “spēlēt” klavieres (līdzīgi kā spēlē Guitar Hero). Vēl cits projekts ir NSynth. Tas ir mašīnmācīšanās algoritms, kas izmanto neironu tīklu, lai mācītos un radītu jaunas skaņas.

Lo-Fi Player ir pielāgojams; tā pirmkodu var atrast vietnē GitHub, un Thio saka, ka komanda izveidoja arī apmācību ar nosaukumu Play, Magenta! kur lietotāji var rediģēt skaņas un fona bildi tiešraidē savos pārlūkos. Thio arī uzsver, ka Lo-Fi Player nav paredzēts, lai aizstātu cilvēku producentus vai esošās lo-fi hip hop straumes. “Iedomājieties to vairāk kā interaktīva mūzikas skaņdarba prototipu vai interaktīvu ievadu žanrā, lai palīdzētu cilvēkiem vēl vairāk novērtēt mākslu,” viņš saka.

Programma pieejama šeit – Lo-Fi Player.

Saistītie raksti:

http://datuve/raksts/8607/video-automatiska-atskanosana-dazados-pakalpojumos/
http://datuve/raksts/8573/anti-prokrastinacijas-viedas-brilles-izmanto-ai-lai-uzraudzitu-kur-cilveks-lukojas/
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us