Latvijas videospēļu spēlētāji ierindojas starp labākajiem pasaulē

Neatkarīgi no spēlēšanas veida, videospēles ir iemīļota nodarbe visā pasaulē. Un šobrīd videospēļu spēlētāju, iespējams, ir vairāk nekā jebkad agrāk.

Bet kura valsts ir labākā videospēļu spēlēšanā? Vai var apgalvot, ka kāda ir labākā, ja runa ir par spēļu iziešanas ātrumu, grūtības pakāpi vai visaugstākajiem rezultātiem?

Videospēļu izstrādātājs Kwalee ir apkopojis datus par 42’000 sasniegumiem no vairāk kā 16’000 spēlēm. Rezultāti liecina, ka Ziemeļvalstis ir topa augšgalā, Somijai ierindojoties pirmajā vietā. Somija ir bijusi pārāka tādās spēlēs kā Clash of Clans un Angry Birds. Interesanti, ka labāko spēlētāju augšgalā dominē Eiropas valstis, aizņemot vairāk kā pusi no top 20 pozīcijām.

20 labākās videospēļu spēlētāju valstis

 1. Somija
 2. Kanāda
 3. Zviedrija
 4. Jaunzēlande
 5. Austrālija
 6. ASV
 7. Nīderlande
 8. Skotija
 9. Īrija
 10. Francija
 11. Vācija
 12. Anglija
 13. Austrija
 14. Dānija   
 15. Šveice
 16. Latvija
 17. Japāna
 18. Igaunija
 19. Norvēģija
 20. Beļģija

Vērā ņemama valsts, kura ir stabili labākā e-sports kategorijā, ir Dienvidkoreja. Tomēr, aprēķinot viņu pirmās vietas sasniegumus salīdzinājumā ar iedzīvotāju skaitu, valsts ierindojas tikai 39. pozīcijā.

Kuras valstis ir labākās dažādu kategoriju spēlēs, piemēram, cīņas, sacensību vai šaušanas spēlēs, iespējams apskatīt kwalee mājaslapā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us