Labākie spēļu telefoni 2020. gadam

Spēļu telefoni ir īpaši izstrādāti dažādu spēļu spēlēšanai un tiem parasti ir tādas funkcijas kā liela izmēra AMOLED ekrāns, īpaši ātrs procesors, uzlabotas dzesēšanas sistēmas, spēlēm specifiskas vadības ierīces un displeji ar augstu atsvaidzes intensitāti. Šo mobilo tālruņu opciju specifikācijas atbilst jaunākajiem augstas klases flagmaņiem, taču cena ir zemāka. Un, kas ir interesanti, katrs tālrunis šajā sarakstā ir Android viedtālrunis.

iPhone XS un XR spēļu tālruņiem ir jaudīgāks procesors un ātrāka piekļuve jaunākajām un ekskluzīvākajām spēlēm. Bet Apple iPhone X viedtālruņiem trūkst spēļu funkciju, lai tos padarītu konkurētspējīgus. Un, tāpat kā Android flagmaņi, arī iPhone spēļu viedtālruņi ir dārgi.

Kas ir pozitīvi četriem šajā sarakstā apskatītajiem spēļu tālruņiem – to cenas pašreiz svārstās no 300 līdz 500 eiro. Šo telefonu galvenais mērķis ir izklaide, tādēļ tie nav tik dārgi. 

Kopumā labākais spēļu telefons: Asus ROG

Asus ROG tālrunis (ROG – Republic of Gamers) piedāvā vislielāko jaudu, vislabāko ergonomiku un pārdomātāko dizainu. Tā 6 collu AMOLED displejs tiek atsvaidzināts 90 reizes sekundē. Lielāks atsvaidzināšanas biežums nozīmē mazāku kustību izplūšanu un ātrāku reakcijas laiku. Tam nav tik iespaidīgs ātrums, kā Razer Phone 2 120Hz LCD displejam, taču, spēlējot spēles, šis ekrāns cilvēka acij šķiet vislabākais.

Tālruņa inovatīvie AirTriggers, kas ir spiedienjutīgi stūri un papildu arī kā spēļu pogas, paplašina spēles vadību ārpus ekrāna. Tam veltītais X režīms sniedz optimizētu spēļu pieredzi, ko var padarīt vēl ērtāku, ja tiek izmantots tālrunim uzliekamais ventilators, kas ir iekļauts komplektācijā. ROG ir arī visilgākais akumulatora darbības laiks. Tam ir visvairāk spēļu piederumu, ko iespējams iegādāties (noņemamais ventilators jau ir iekļauts tālruņa komplektācijā). Attēla kvalitāte no aizmugurējās kameras ir laba.

(Šim tālrunim ir arī jaunāka versija, taču tā cena ir ievērojami augstāka.)

Labākais spēļu tālrunis ikdienas lietošanai: Razer Phone 2

Ja jūs meklējat spēļu tālruni, kas būtu piemērots arī ikdienas vajadzībām, izvēlēties Razer Phone 2. Tas izskatās kā spēļu viedtālrunis, taču reizē ir arī lielisks Android tālrunis, ko izmantot ikdienā. Razer Phone 2 ir vienīgais tālrunis šajā grupā ar IP67 ūdensizturību un bezvadu uzlādi.

No šeit apskatītajiem četriem Razer Phone 2 ir vispievilcīgākais dizains. Tā galvenās iezīmes ir spilgtais displejs un 120 Hz atsvaidzes frekvence. Neatkarīgi no tā, vai spēlējat spēles vai nē, animācijas, piemēram, ritinot lapas, izskatās ļoti vienmērīgas, un grafika ir izteiksmīga. Ierīcei ir pārsteidzoši skaļi iebūvētie skaļruņi, un tā, šķiet, ir paredzēta ne tikai mobilajiem spēlmaņiem, bet arī filmu un mūzikas cienītājiem. Tā aizmugurējās kameras attēla kvalitāte ir viduvēji laba.

Visizdevīgākais spēļu tālrunis: Nubia Red Magic Mars

Nubia Red Magic Mars ir 2018. gada Red Magic tālruņa turpinājums. Red Magic Mars ir 64 GB iekšējā atmiņa un 6 GB RAM, taču ir pieejams arī modelis ar 128 GB lielu krātuvi un 8 GB RAM.

Red Magic Mars tālrunim ir daudz funkciju, piemēram, lielas sānu pogas, inovatīva dzesēšanas sistēma un iespaidīgs spēles režīms par maciņam draudzīgāku cenu. Papildu pielāgotajam spēles režīmam tālrunī darbojas arī operētājsistēma Android 9 Pie. Tālruņa lielākais mīnuss ir ekrāns: tas ir labs, taču nevar konkurēt ar Razer un ROG tālruņiem.

Ierīcē ietver uzlabotu Snapdragon 855 procesoru, 90Hz OLED displeju un iebūvētu ventilatoru. Vislabākais šajā spēļu viedtālrunī ir cena; modelis ar 128 GB krātuvi un 8 GB RAM maksā aptuveni 420 eiro.

Spēļu tālrunis ar labākajiem aksesuāriem: Xiaomi Black Shark 2

Xiaomi Black Shark 2 ir iekļauts spēļu kontrolieris (angļu: gamepad), kuru var piestiprināt tālrunim. Fiziska kursorsvira spēļu spēlēšanai var radīt diezgan lielu atšķirību.

Tam ir Android 9 Pie versija, un izmantojot tālruņa UI, kas nav paredzēta spēlēm, tas šķiet kā parasts, funkcionāls viedtālrunis.

Lielākie trūkumi ir tādi, ka tālrunim nav austiņu ligzdas un tā spēļu aksesuāriem ir tāds ‘lētas plastmasas izskats’.

Jaunākais Black Shark modelis ietver atjauninātu Snapdragon 855 procesoru, displejā iestrādātu pirkstu nospiedumu lasītāju un dažādas citas funkcijas. 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us