Kosmosa programmas simulators “Mars Horizon” atver pieteikšanos beta versijai

Nākamajā mēnesī iznāk beta versija kosmosa programmas simulācijas spēlei Mars Horizon, un jebkurš interesents ir aicināts pieteikties. Šī spēle ir aprakstīta kā “stratēģijas simulācijas spēle par kosmosa izpēti”.

This image has an empty alt attribute; its file name is uX-J2mehNjv0eVEwAiReDbmWpH_BrkAxTvcl7a_04rzZL0EJXJgpTc0tZ_iJ-MjuiC3O3P6te29xAUFgv3-G4U5f_4t8h4u2rcxdZ4Wgf4tmEV6u8aKqvnV91Smv-i5nUPyJBhW4

Spēlē tu esi atbildīgs par galveno kosmosa aģentūru, kurai jāmēģina nogādāt cilvēki uz Marsu. Mars Horizon tika izstrādāta sadarbībā ar Eiropas Kosmosa aģentūru, kas sniedza konsultācijas par faktisko zinātni un plānošanu, kas slēpjas kosmosa misiju procesā. 

Beta tests ir atvērts reģistrācijai, un sāksies 27. aprīlī. Beta versija būs aptuveni astoņas stundas gara, dodot iespēju spēlētājiem izbaudīt kosmosa lidojuma agrīno stadiju un doties līdz Mēnesim un atpakaļ. Spēlētāji varēs spēlēt kā Eiropas, Krievijas un Amerikas kosmosa aģentūras, modernizējot raķetes un būvobjektus un nosūtot cilvēkus kosmosā. Mars Horizon nav gluži tik iespaidīga kā citas kosmosa programmu simulācijas, piemēram, Kerbal Space Program, taču to būtu vērts  izmēģināt, ja iepriekšējie varianti ir šķituši pārlieku sarežģīti.

Beta versijai ir iespējams pieteikties , atstājot savu e-pastu Auroch Digital tīmekļa vietnē. Steam platformā spēli pašreiz var pievienot vēlmju saraktam. Vairāk par spēli var uzzināt tās oficiālajā vietnē. Mars Horizon būs pieejama PC, PlayStation 4, Xbox One un Nintendo Switch jau šogad.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us