Ko varam sagaidīt no Xbox un Bethesda nākamo 12 mēnešu laikā?

Xbox Bethesda

Iespējams, viens no vasaras gaidītākajiem videospēļu notikumiem – pirms pāris dienām tika prezentēti jaunākie Microsoft un tā meitasuzņēmumu projekti. Vairāku stundu ilgajā 2022. gada Xbox un Bethesda Showcase prezentācijā parādījās vairāki spēļu ieskati un plānotie atjauninājumi, precīzāk, šo kompāniju tuvāko 12 mēnešu plāni.

Ja nevēlies skatīties pilno prezentāciju no sākuma līdz beigām, pastāstīšu par galvenajiem un, iespējams, vissvarīgākajiem Xbox studiju plāniem tuvākajā nākotnē.

Hollow Knight: Silksong

Pirms trim gadiem tika paziņots, ka 2017. gada dārgakmenis “Hollow Knight” iegūs patiešām pelnītu turpinājumu. Kopš 2019. gada par projektu netika dots daudz ziņu, nav pat ziņu par precīzu izlaišanas datumu, taču jau tagad zināms, ka Xbox Game Pass abonentiem šī spēle būs bez maksas.


Redfall

Pirmā spēle, kas tika rādīta šajā pasākumā, bija Arcane Studios (pazīstami kā Dishonored un Deathloop veidotāji) jaunākais projekts ar nosaukumu Redfall. Pirmo reizi par to uzzinājām pagājušajā gadā, taču šoreiz tika parādīta plašāka informācija par pašu projektu un norādīts, ka spēle būs pieejama nākamgad, un no pirmās dienas Xbox Game Pass īpašniekiem tā būs pieejama bez maksas.


A Plague Tale: Requiem

Arī par šo projektu pirmo reizi tika runāts pagājušajā gadā, bet šoreiz tika parādīta visa spēles pasaule, kura noteikti patiks tiem, kas ir spēlējuši oriģinālu. Spēle tiks izlaista šī gada laikā un nekavējoties parādīsies arī jūsu Xbox Game Pass abonementā.


Riot Games projekti

Iespējams, viens no lielākajiem pārsteigumiem visā prezentācijā bija tas, ka gandrīz visi League of Legends izstrādātāju projekti sasniegs Xbox Game Pass abonentus. Lejupielādei būs pieejamas arī Legends of Runterra, Teamfight Tactics un populārais Valorant.


Ark 2

Par Ark 2 iznākšanu pirmo reizi tika paziņots 2020. gadā, un beidzot ir zināms, ka Ark turpinājumam vajadzētu iznākt nākamgad. Debijas klipā redzams Holivudas aktieris Vins Dīzels, kurš attēlo spēles galveno varoni.


Persona franšīze

Nešķiet nekas īpašs, ka spēles, kas ir izstrādātas jau labu laiku, proti, Persona 3, Persona 4 un Persona 5, šogad tiks pievienotas Xbox Game Pass abonementam, taču tā ir tikai daļa no stāsta. Šī franšīze jau sen ir saistīta ar PlayStation konsolēm un to abonementiem, tāpēc šis Microsoft gājiens varētu nopietni ietekmēt Sony maciņu.


Overwatch 2

Viens no jaukajiem pārsteigumiem ir tas, ka 2016. gada labākās videospēles Overwatch turpinājums būs bez maksas. Pasākumā tika ziņots, ka līdz tā iznākšanai nav palicis daudz, jo tas tiks izlaists 4. oktobrī. Skaidrs, ka šim ziņojumam vajadzētu patikt ne tikai Xbox vai PC īpašniekiem, bet arī PlayStation un Switch lietotājiem, jo ​​tie šeit nepaliks tukšām rokām.


Diablo 4

Vēl viens milzīgs Activision projekts, kas tika prezentēts, ir Diablo 4. Skaidrs, ka, tuvojoties iznākšanas datumam, grūti piedāvāt kaut ko jaunu tiem, kas par to jau visu zina, taču ir pieminēta jauna varoņu klase, nodemonstrēti daži spēles elementi, dažādas mehānikas utt. Diablo 4 pārdošanā vajadzētu nonākt nākamgad.


Jaunākais Hideo Kojima projekts būs saistīts ar Xbox konsolēm

Labi, varbūt daudziem tas nebija liels pārsteigums, taču iepriekš tas oficiāli netika apstiprināts, un tagad ir skaidrs, ka Death Stranding un Metal Gear franšīzes veidotāja Hideo Kojima jaunākais projekts būs ekskluzīva Xbox spēle. Visas savas karjeras laikā šī persona ir bijusi nemitīgi saistīta ar PlayStation, tāpēc jau tagad rodas jautājums, kā izskatīsies šīs paaudzes spēle, ko pats izstrādātājs raksturo, kā kaut ko tādu, ko “neviens vēl nebūs redzējis vai piedzīvojis”.

https://www.notebookcheck.net/fileadmin/Notebooks/News/_nc3/kojima_xbox_playstation_fans.jpg

Starfield

Prezentācijas pašās beigās beidzot tika parādīts tas, ko daudzi ar nepacietību gaida. Saskaņā ar Bethesda teikto, Starfield pasauli veido vairāk nekā simts dažādu Visumu, un to visu būs iespējams izpētīt, kas jau izklausās patiešām labi. Paturiet prātā, ka visu veido tā pati studija, kas pasauli iepazīstināja ar Fallout un The Elder Scrolls franšīzēm, tāpēc ir pašsaprotami, ka cerības ir patiešām augstas. Starp citu, šis būs pirmais studijas projekts, kas vairs nesasniegs PlayStation konsoles, tāpēc skaidrs, ka no tā tiek gaidīts daudz.


Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us