Iznācis Cyberpunk 2077 pirmais lielais ielāps

Cyberpunk 2077 ielāps

Ir iznācis Cyberpunk 2077 pirmais lielais ielāps, un tas ir bēdīgi slavenās spēles līdz šim ievērojamākais kļūdu labojums. Spēles izstrādātāji, poļu kompānija CD Projekt Red, Twitter vietnē izteicās, ka atjauninājumā, kas “veido pamatu” nākotnes ielāpiem. Uzsvars tiek likts uz stabilitātes uzlabošanu, tiek uzlabotas dažādas Quests un Open World problēmas, UI un vizuālās kļūdas un citas problēmas, ar kurām saskārās spēlētāji. Pilns uzlabojumu saraksts pieejams šeit.

Spēles uzlabojums jeb ‘ielāps 1.1’ tiek piegādāts vairāk nekā mēnesi pēc Cyberpunk 2077 neveiksmīgās palaišanas. Spēle ir pārpildīta ar kļūdām un problēmām, īpaši tas novērojams uz vecākām konsolēm, lai gan CD Projekt Red ir izlaiduši jau trīs labojumus, mēģinot novērst dažādas problēmas. Sony pagājušā gada 17. decembrī šo spēli izņēma no PlayStation Store un sāka piedāvāt pilnu tās atmaksu, turklāt spēle joprojām nav atgriezusies veikalā.

CD Projekt Red jau ir paziņojuši, ka šim ielāpam sekos vēl viens ievērojams uzlabojums, ko studija raksturoja kā “lielāku, nozīmīgāku atjauninājumu”, kas pie spēlētājiem nonāks pēc pāris nedēļām. Studijas mērķis ir arī 2021. gada otrajā pusē ieviest bezmaksas atjauninājumu, lai optimizētu spēli PlayStation 5 un Xbox Series X konsolēm.

Jau iepriekš rakstījām, ka kompānijas līdzdibinātājs Marcin Iwinski Youtube vietnē ievietoja atvainošanās video, paužot nožēlu par spēles slikto kvalitāti.

Kompānija sola novērst kļūdas un turpināt strādāt un uzlabot spēli, ieviešot turpmākos atjauninājumus, lai pārliecinātos, ka spēlētājs var izbaudīt spēli neatkarīgi no platformas. Šis darbs acīmredzami ietekmēs arī spēles bezmaksas DLC, kuru plānots ieviest šogad. “Mēs esam nolēmuši, ka mūsu prioritāte ir darbs pie vissvarīgākajiem labojumiem un atjauninājumiem. Pēc tam mēs izlaidīsim bezmaksas DLC – par to pastāstīsim vairāk nākamajos mēnešos.”

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us