‘Ghost of Tsushima’ spēles ainas tagad pieejamas kā gleznas

Ghost of Tsushima

Sucker Punch Productions Ghost of Tsushima ir viena no vizuāli elpu aizraujošākajām pēdējās paaudzes spēlēm. Tagad dažas no šīs ikoniskās spēles ainām ir iespējams ierāmēt pie sienas, pateicoties sadarbībai, kuru studija izveidoja ar videospēļu koncepta mākslas studiju ‘Cook and Becker’.

Jaunajā sešu druku sērijā ir vizuālo stilu sajaukums, sākot no tradicionālās japāņu kokmateriālu drukas līdz Āzijas ainavas iedvesmotai gleznai. Darbi izstrādāti digitāldrukas tehnikā (giclée print) ar baltu rāmi. Izdrukas maksā no 100 līdz 125 ASV dolāriem, un ir iespēja par papildu samaksu pasūtīt ‘Cook and Becker’ izgatavotu rāmi no dažādiem materiāliem. (Parasti ir daudz lētāk iegādāties savu rāmi, jo šāda profesionāla ierāmēšana var būt diezgan dārga.)

Ghost of Tsushima glezna
Ghost of Tsushima glezna
Ghost of Tsushima glezna

Cook and Becker’ piedāvā jauku aprakstu par Sucker Punch pieeju ‘Ghost of Tsushima’ koncepta mākslas radīšanu:

Lai izveidotu šo piedzīvojumu stāstu, Sucker Punch Productions nācās iedziļināties Japānas vēsturē, lai atjaunotu patiesu XIII gadsimta Tsushima salu.

Tas nozīmēja izprast salas ģeogrāfijas, dabas un iedzīvotāju savstarpēji saistītos aspektus, bieži ekstrapolējot idejas no nepilnīga vēsturiskā pieraksta.

Dizaineri dziļi iegrima tā dēvētā Kamakura laikmeta vēsturē, apmeklējot Tsushima salu, lai iegūtu fotoattēlu atsauces kadrus, un krustu šķērsu izokšķerējot Japānas muzejus, meklējot eksponātus, kas izgaismo laikmeta kultūru un vēsturi.

Spēles koncepcijas māksla to atspoguļo. Izmantojot drosmīgu krāsu izvēli, atšķirīgas vides tēmas un satriecošus orientierus, piemēram, pagodas vai ciematus, spēlētājs ir iegremdēts fantāzijā, kas godina seno laiku Japānu.

Nav skaidrs, cik ilgi notiks šo mākslas darbu pārdošana, jo ‘Cook and Becker’ parasti neatklāj, cik ilgi tas plāno saglabāt konkrētu kolekciju. Piemēram, uzņēmuma licence ar thatgamecompanyJourney’ beidzas gada beigās, bet kolekcija Journey ir pieejama jau gadiem ilgi. ‘Cook and Becker’ joprojām pārdod izdrukas vairākām citām pirmās puses Sony spēlēm, piemēram, God of War un Horizon Zero Dawn.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us