Epic apstiprina, ka iPhone, iPad un Mac ierīcēs nebūs pieejama Fortnite jaunā sezona

Epic ir apstiprinājuši, ka jaunā Fortnite sezona Chapter 2: Season 4 netiks izlaista iOS vai macOS, sakot, ka notiekošā strīda un citu App Store problēmu dēļ, atjauninājumi un instalācijas Apple ierīcēs ir bloķētas. Šis fakts bija paredzams jau tad, kad spēle šī mēneša sākumā tika izņemta no App Store.

Apple bloķē Fortnite atjauninājumus un jaunas instalācijas App Store, un ir teicis, ka tiks pārtraukta mūsu iespēja izstrādāt Fortnite Apple ierīcēm. Rezultātā Fortnite jaunizlaistais Chapter 2 – Season 4 atjauninājums (v14.00) 27. augustā netiks izlaists iOS un macOS,” lasāms Epic FAQ. “Ja jūs joprojām vēlaties spēlēt Fortnite Android ierīcē, varat piekļūt jaunākajai Fortnite versijai no lietotnes Epic Games aplikācijas Android ierīcēm vietnē Fortnite.com/Android vai Samsung Galaxy Store.”

Epic cīnījās par to, lai tiktu pārliecināts tiesnesis, kas vada tiesas prāvu pret Apple. Tādā gadījumā tiktu izdots pagaidu ierobežojošs rīkojums, kas neļautu Apple izņemt šo spēli no App Store un bloķēt Epic atjauninājumus. Tiesa piešķīra Epic ierobežojošo rīkojumu, bet tikai attiecībā uz tā Unreal Engine biznesu, pret kuru Apple arī vērsās, ar draudiem pārtraukt saistītā izstrādātāja konta darbību.

Tas nozīmē, ka Apple nav jāatjauno Fortnite pieejamība App Store, un Epic nedrīkst izdot spēles iOS vai macOS versiju atjauninājumus. Apple ir teicis, ka Epic var vienkārši atgriezt atpakaļ atjauninājumu, kas ieviesa savu maksājumu apstrādi lietotnē, lai atkal atsāktu Fortnite izplatīšanu un atjaunināšanu iOS un macOS.

Bet Epic atteicās no šī Apple piedāvājuma, šodien publicētā jaunā emuāra ziņā ar nosaukumu “Kāpēc mēs cīnāmies”, sakot, ka Apple priekšlikums ir “aicinājums Epic sadarboties ar Apple, lai saglabātu viņu monopolu” un ka Epicprincipā … nepiedalīsies šajā shēmā. “

Saistītie raksti:

http://datuve/raksts/8342/microsoft-flight-simulator-piespradzejies-un-apskati-pasauli/
http://datuve/raksts/7044/fortnite-veidotaji-izdod-jaunu-speli-spyjinx/
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us