Drīzumā iznāks Tony Hawk’s Pro Skater 1 un 2 atjaunotā versija

Ļoti drīz būs no jauna iespējams iejusties Tonija Hauka un viņa draugu lomās. Šodien Activision paziņoja par atjaunotu kolekciju, kas apvieno pirmās divas Tony Hawk’s Pro Skater spēles vienā modernā paketē ar jaunām funkcijām. 4. septembrī tas iznāks uz PS4, Xbox One un PC (izmantojot Epic Games Store).

Atjaunotajā kolekcijā būs uzlaboti vizuālie skati, būs pieejami visi sākotnējie līmeņi, lomas un triki un papildu uzdevumi. Būs iespējams izveidot sarežģītākus skeitparkus, ar kuriem varēs dalīties tiešsaistē. Papildus lokālajai vairāku spēlētāju versijai tagad būs pieejams arī pilnīgi jauns tiešsaistes vairāku spēlētāju režīms. Turklāt spēle ietvers lielāko daļu no ikoniskā THPS skaņu celiņa, lai gan dažas dziesmas nebūs pieejamas licencēšanas jautājumu dēļ.

Atjaunoto versiju veidojis Vicarious Visions, kam ir zināma vēsture gan ar skeitborda  franšīzi, gan spēļu pārtaisīšanu. Daži no studijas iepriekšējiem projektiem bija pārsteidzoši lieliskās THPS portatīvās versijas. Savukārt viņu nesenākais projekts ir Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, kas arī ir atjaunota PlayStation klasika.

THPS ir labi pazīstama gan ar savu pasaulē pazīstamo skeitbordistu pulku, gan ar neticamo skaņu celiņu. Varoņi, kas savulaik bija karjeras augšgalā, tagad ir īstas sporta ikonas. Tajā piedalīsies ne tikai Hauks, bet arī Steve Caballero, Geoff Rowley, Bucky Lasek, Elissa Steamer, Kareem Campbell, Andrew Reynolds, Bob Burnquist un Chad Muska.

Runājot par mūziku, īsti nav skaidrs, cik no oriģinālajām dziesmām tiks pasniegtas spēlē, nedz arī, kuri izpildītāji būs atpakaļ. Licencēšanas jautājumu dēļ, dažas dziesmas netiks iekļautas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us