Datuve.lv TV: Mūzikas skolotāja arestēta par dzīvesbiedra nogalināšanu

Japānā kāda mūzikas skolotāja reālajā dzīvē arestēta par sava virtuālā dzīvesbiedra nogalināšanu populārajā briesmoņu kaušanas un varoņu aktīvas socializācijas datorspēlē Maplestory. Spēles laikā četrdesmitgadīgā japāniete pēkšņi konstatēja, ka viņas virtuālais vīrs tik pat virtuāli no viņas šķīries. Viņa briesmīgi sadusmojās un sāka rīkoties. Policija ziņo, ka sieviete nozagusi virtuālā bēgļa Maplestory lietotāja profila pieejas kodus, un nogalinājusi virtuālo tēlu.

„Viņš šķīrās no manis pēkšņi, bez paskaidrojumiem, būtībā – nepateica man nevienu vārdu. Tas mani vienkārši satracināja!” tā savu rīcību motivē virtuāli pamestā pseidosieva. Policija arestēja no realitātes aizgājušo mūzikas skolotāju un tagad viņai draud apsūdzība par nelikumīgām manipulācijām ar personas datiem un ielaušanos svešā datorā. Japānā par šādām izdarībām piespriež cietumsodu līdz pat 5 gadiem un naudas sodu līdz pat summai, kura ekvivalenta 5 000 ASV dolāru.
Maplestory ir korejiešu ražojuma spēle, kura pasaulē (īpaši Tālajos Austrumos) nokļuvusi kulta statusā. Lai gan spēles kolektīvā sižeta pamatā ir briesmoņu izkaušana, dalībnieku sociālie un personīgie kontakti virtuālajā vidē bieži beidzas pat ar virtuālām laulībām.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us