Cyberpunk 2077 pirmais nozīmīgais atjauninājums būs pieejams nākamo 10 dienu laikā

Cyberpunk 2077 pirmais lielais atjauninājums

Pēc katastrofālās Cyberpunk 2077 palaišanas CD Projekt Red saka, ka nākamajās 10 dienās tiks izlaists pirmais atjauninājums un tuvāko nedēļu laikā tiks ieviesti arī lielāki, vēl nozīmīgāki uzlabojumi. Nesen publicētajā video līdzdibinātājs Marcin Iwinski izsniedza spēlētājiem mea culpa, piebilstot, ka viņš un valdes locekļi ir “galējie lēmēji” kļūdainās spēles izlaišanai. “Lūdzu, nepārmetiet notikušo nevienai no mūsu komandām,” sacīja Ivinski.

Cyberpunk 2077, kopā ar visām tā kļūdām un problēmām, sāka darboties 2020. gada 10. decembrī. Lai gan spēles PC versiju spēlētāji galvenokārt slavēja, konsoles spēlētāji, īpaši tie, kas spēlē uz vecākās paaudzes konsolēm, saskārās ar ievērojamām kļūdām, kadru ātruma problēmām un daudz ko citu. Nedēļu pēc spēles izlaišanas Sony izņēma Cyberpunk no PlayStation Store un sāka piedāvāt atmaksu.

Nesen ievietotajā piecu minūšu video Iwinski ar nožēlu atklāj, ka “neskatoties uz labām PC atsauksmēm, Cyberpunk 2077 konsoles versija neatbilst kvalitātes standartam, kuru vēlējāmies. Man un visai vadības komandai par to ir ļoti žēl.” Iwinski turpina, norādot uz spēles milzīgo apjomu un izstrādātāja nepietiekamo novērtējumu par to, cik daudz darba būtu nepieciešams, lai redzējums atbilstu realitātei, kā arī uz COVID radītajām grūtībām, strādājot no mājām.

CD Projekt Red savas vietnes FAQ sadaļā izklāstīja bažas. Reaģējot uz kvalitātes atšķirību starp spēles PC versiju un vecākas paaudzes konsolēm, izstrādātājs teica, ka darbu apgrūtināja vēlme padarīt PC versiju episku un pēc tam pielāgot to konsolēm – it īpaši vecās paaudzes. “Tas bija mūsu galvenais mērķis. Sākumā lietas neizskatījās īpaši sarežģītas, lai gan mēs zinājām, ka pastāv starpība starp aparatūrām, un galu galā laiks ir pierādījis, ka esam nepietiekami novērtējuši uzdevumu.”

Virzoties uz priekšu, CD Projekt Red saka, ka ir apņēmies novērst kļūdas un turpinās strādāt un uzlabot spēli, izmantojot turpmākos atjauninājumus, lai pārliecinātos, ka spēlētājs var izbaudīt spēli neatkarīgi no platformas. Šis darbs acīmredzami ietekmēs arī spēles bezmaksas DLC, kuru plānots ieviest šogad. “Mēs esam nolēmuši, ka mūsu prioritāte ir darbs pie vissvarīgākajiem labojumiem un atjauninājumiem. Pēc tam mēs izlaidīsim bezmaksas DLC – par to pastāstīsim vairāk nākamajos mēnešos.”

Kas attiecas uz spēles atgriešanos digitālajos veikalos, izstrādātājs saka, ka tiek strādāts pie labojumiem un atjauninājumiem un tiek arī strādāts ar Sony, lai Cyberpunk 2077 pēc iespējas ātrāk atgrieztos PlayStation Store.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us