Cyberpunk 2077 jaunākais ielāps labo simtiem kļūdu

Cyberpunk 2077 ielāps

CD Projekt Red izlaiduši Cyberpunk 2077 atjauninājumu ar simtiem kļūdu labojumu – ielāps Patch 1.2 (sver 34 GB vai vairāk – tas ir atkarīgs no platformas), ir pieejams personālajos datoros un konsolēs. Stadia atjauninājums iznāks šīs nedēļas laikā.

Labojumi veikti kļūdām, kas saistītas ar ‘dzīves kvalitātes uzlabojumiem’, un kļūdām, kas ‘uzkar’ spēli, tostarp uzlabojumi transportlīdzekļiem, policijai, NPC uzvedībai, kvestiem un daudz kam citam. Pilns saraksts ir pieejams šeit – spēles oficiālajā vietnē. CD Projekt Red janvārī izlaida savu pirmo lielāko ielāpu – atjauninājumu, kas, pēc izstrādātāju teiktā, liek pamatu turpmākajiem labojumiem. Pēdējo uzlabojumu iznākšana aizkavējās, jo izstrādātāju iekšējam tīklam bija piekļuvuši hakeri, liekot jaunākā ielāpa iznākšanu atlikt uz marta beigām.

Taču CD Projekt Red darbs pie spēles uzlabošanas nebūt nav galā. Spēles iznākšana pagājušā gada beigās nav bijis nekas cits kā pilnīga katastrofa. Cyberpunk spēlētāji vairākās platformās saskārās ar plaši izplatītām kļūdām. Sony pagājušā gada decembrī izņēma spēli no saviem tiešsaistes veikaliem un izsniedza spēlētājiem pilnu iztērētās naudas atmaksu.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

One Response

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us