“Brain Games” jaunā spēle “Iron Forest” jau pieejama platformā “Kickstarter”

“Brain Games” jaunā spēle “Iron Forest” no šodienas pieejama platformā “Kickstarter”

Latvijā iemīļotais pašmāju uzņēmums “Brain Games” sper soli kolektīvajā finansējuma pasaulē, piedāvājot savu jauno spēli “Iron Forest” platformā ’’Kickstarter’’. Spēli izstrādājis Brian Gomez, proti, zem šī pseidonīma slēpjas četri latvieši — Reinis Butāns, Egils Grasmanis, Jānis Grunte un Edgars Zaķis. Spēles mākslinieks ir Reinis Pētersons.

Platforma “Kickstarter” ir bāzēta Amerikas Savienotajās Valstīs un palīdz radošiem projektiem tapt realizētiem. Platforma saved kopā projektu autorus ar patērētājiem – autori šeit publicē idejas, savukārt patērētāji sniedz finansiālu atbalstu, lai idejas varētu īstenot. Tieši galda spēles pērn veidoja aptuveni trešdaļu no “Kickstarter” platformas apgrozījuma.

“Vietne “Kickstarter” ir kļuvusi par ļoti nozīmīgu tirdzniecības kanālu galda spēļu pasaulē. Pateicoties platformai, tiek realizēti spēļu projekti, kas citādi nebūtu iespējami. Šobrīd lielāko interesi par mūsu jauno projektu izrāda spēļu mīļi Amerikas Savienotājās Valstīs, taču ceram, ka ar šo lielo soli, pievienojoties “Kickstarter” platformai, mēs uzrunāsim arī spēļu cienītājus Baltijas valstīs,” informē “Brain Games” vadītājs un viens no “Iron Forest” spēles veidotājiem Egils Grasmanis.

“Brain Games” kvartets apņēmies doties soli tālāk ar jauno spēli “Iron Forest”. “Mēs vēlamies ar šo spēli sasniegt nākamo līmeni pēc jau sabiedrībā iemīļotās “ICECOOL” spēles. Jaunās spēles pamatā ir bērnu iecienītās galda spēles

““ICECOOL” sistēma, kurā spēlētāji iejūtas ķērāju lomās, lai viens otru ķertu, vāktu zivis, lēktu pār sienām un iegūtu punktus. Taču jaunā galda spēle “Iron Forest”, atšķirībā no “ICECOOL”, ir veidota divos stāvos un katapulta miniatūrām ļauj lidot arī pa gaisu. Spēlētāji tiek sadalīti divās – “Animal Clans” un “Iron Force” komandās un spēlē uzvar komanda, kas pirmā izpilda spēles misiju. “Iron Forest” ir ģimenes spēle, kas vienlīdz uzrunās gan vecākus, gan bērnus” stāsta Egils Grasmanis.

Arī Reinis Butāns, kas ir viens no “Iron Forest” spēles veidotājiem atzīst, ka vienmēr ir bijusi vēlme izveidot “ICECOOL’’ spēli, kas būtu paredzēta vairāk pieaugušajiem, turklāt aptverot arī vēl papildu auditoriju. “Mums ir liels gandarījums, ka ar šo spēli, “Iron Forest”, mēs to esam paveikuši. Spēles plānošanas process ilga vairāk kā divus gadus, esam gandarīti, ka šodien spēle ir pieejama “Kickstarter” platformā, tāpēc mums ir nepieciešama spēļu kopienas palīdzība, lai spēle nokļūtu arī fiziskā veidā pie patērētājiem,” uzsver Reinis Butāns.

Spēli var atbalstīt šeit: Kickstarter.com

Par “Brain Games’’:

2004. gadā trīs galda spēļu entuziasti uzsāka misiju, lai attīstītu galda spēļu kultūru Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Sākot ar populārās spēles ’’Catan’’ lokalizāciju un izplatīšanu, ’’Brain Games’’ tagad ir lielākais galda spēļu izplatītājs Baltijas valstīs. 2011. gadā uzņēmums pievērsās jaunu, oriģinālu spēļu izstrādei un izdošanai, izveidojot ’’Brain Games Publishing’’. Kopš tā laika uzņēmums ’’Brain Games Publishing’’ ir izstrādājis un publicējis tādas spēles kā ’’ICECOOL’’, ’’TEAM3’’ un ’’Pigasus’’, kas ir pieejamas vairāk nekā 40 valstīs visā pasaulē.

.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us