Par ežiem!

Tā kā tuvojas gada beigas un gribas visiem (arī ceļu policistiem) novēlēt to labāko, tad novēlēšu visiem gada beigas sagaidīt ar smaidu. Un vislabāk pasmaidīt, ja ir kaut kas smieklīgs. Tad nu piedāvāju dažus ziņu aģentūras LETA jautrākos ziņu virsrakstus un citātus no ziņām:

– VID darba suns lidostā aiztur pasažieri ar hašišu
– EP uzklausīs Ždanokas ziņojumu par diskriminācijas izkaušanu
– Bebri palīdz dzēst ugunsgrēku Mārupē
– Daugavpils lauksaimnieki aicina Zemkopības ministriju palīdzēt cīņā ar bebriem
– Gaujas Nacionālajā parkā būs Eiropas sikspārņu nakts
– Zinātnieki: Govis mauj ar akcentu
– Švarcenegers cīnīsies pret globālo sasilšanu
– Latvijas-Krievijas robežu pāriet 11 govis
– Kiprā atrasta jauna peļu šķirne
– Latvijā aizliegs audzēt latvāņus
– NATO sanāksmes laikā cietis Vērmanes dārzs
– Noraidīta iecere par Madonnas sūtīšanu kosmosā
– Ramatā lācis nav redzēts jau divas dienas
– Ramatas pagasta centrā šorīt pastaigājies lācis
– Policija sākusi kriminālprocesu par jēra nogalināšanu
– Striptīzs ir māksla un nav apliekams ar nodokļiem
– Indijā nošauts mežonīgs zilonis vārdā Osama

[b]Policija atbrīvo pie Lielbritānijas vēstniecības piketējušos jauniešus, bet patur lāča kostīmu[/b]

Policija jau atbrīvojusi šodien pie Lielbritānijas vēstniecības aizturētos jauniešus, tomēr līdz rītdienai paturējusi lāča kostīmu.
Marina, kas piedalījās akcijā pie vēstniecības, aģentūrai LETA teica, ka kostīmu iecirknī paturējuši izmeklēšanai, informējuši policisti. Aktīvistiem solīts kostīmu atdot rīt.
Kostīms jau izmantots vakar Lielbritānijas karalienes Elizabetes II vizītes laikā Lietuvā, plānots to arī izmantot rīt Igaunijā, tomēr maz ticams, ka aktīvisti paspēs kostīmu kaimiņvalstī nogādāt laikus, atzina Marina.

[b]”McDonald’s” izveido ežiem draudzīgu saldējuma trauciņa dizainu[/b]

Pēc gadiem ilgām diskusijām ātrās ēdināšanas uzņēmums “McDonald’s” beidzot piekritis mainīt saldējuma “McFlurry” trauciņu dizainu, lai glābtu ežus. Līdz šim trauciņa atvere bija pietiekami liela, lai eži varētu tajos iebāzt galvu un pamieloties ar deserta atliekām, taču viņi vairs netiek no šī sprosta laukā un tāpēc mirst no bada.
No 1.septembra “McFlurry” tiks pārdoti trauciņos ar mazāku atveri, lai eži nevarētu iebāzt tajos galvu.
“Tas ir lieliski, tie ir ilgi gaidīti jaunumi,” atzina Lielbritānijas ežu glābšanas biedrības izpilddirektors. “Mēs esam runājuši ar “McDonald’s” par šo problēmu jau piecus gadus un priecājamies, ka viņi beidzot šo problēmu atrisinājuši.”
“McDonald’s” savā paziņojumā norādīja, ka sabiedrības spiediena dēļ veikti pētījumi un izveidots jauns dizains. “Mazāks caurums trauciņa augšpusē izveidots, lai eži nevarētu tikt “McFlurry” trauciņā, kad tas ir izmests un pieejams savvaļas dzīvniekiem,” teikts paziņojumā.

[b]Ķīnā kļūst biežāki mērkaķu uzbrukumi tūristiem[/b]

Izsalkušie Emeišaņa kalna mērkaķi Ķīnas vidienē pēdējo nedēļu laikā veikuši daudzkārtējus uzbrukumus tūristiem, ziņo mediji.
Tomēr vairumā gadījumu vainojami ir paši tūristi, uzskata Džou Šužuns, kas pārstāv projektu Ekoloģiskais mērkaķu apvidus.
“Tūristi iepriekš izdarījušu kļūdu, piedāvājot mērkaķiem barību un atklāti nesot sev līdzi pārtikas krājumus,” norāda Džou. “Mērkaķi pie tā pieraduši un kļuvuši agresīvāki.”
Emeišaņa kalnā, kas ir viens no budistu četriem svētajiem kalniem Ķīnā, savvaļā dzīvo aptuveni 1000 mērkaķu.
Kāda 23 gadus veca vācu studente no Ķelnes stāsta, ka viņai mērkaķi uzbrukuši brīdī, kad tā sēdējusi uz budistu klostera terases.
Viens no dzīvniekiem izrāva viņai no rokas pārtikas somu, kamēr otrs paķēra kartona kārbu ar pienu, ar zobiem to atplēsa un tad pakas saturu izlēja sev uz galvas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us